survivor batuhana twitterdan gelen tepkiler YwynmIIa
survivor batuhana twitterdan gelen tepkiler YwynmIIa

Survivor Batuhan’a Twitter’dan Gelen Tepkiler

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent karakteriyle tanınan Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz yıl Survivor’a katılmıştı. Survivor’daki performansıyla yeniden popülerleşen oyuncu Karacakaya’nın bu seneki Survivor All Star 2022’ye de katılacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta Bi’ Başka adlı YouTube kanalının bir sohbet programına katılan oyuncu, dijital platformlardaki yayın özgürlüğü hakkında düşüncelerini belirtti. Batuhan Karacakaya’nın Netflix içerikleri hakkında yaptığı açıklamalar, çok sayıda tepki almasına neden oldu.

Batuhan Karacakaya’nın açıklaması:

Yayında sunucu, Beren Saat’in internet platformlarındaki özgürlüğe alıştığını ve bu nedenle daha çok dijital projelerde yer almak istediği üzerine yaptığı açıklamayı dile getirerek, Batuhan Karacakaya’ya ulusal kanallardaki kısıtlamalar ve dijital platformlarda yer alma konusundaki düşüncelerini sordu. Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) kısıtlamalarından kaçmak gibi bir derdinin olmadığını belirten Karacakaya, “Netflix’te bir dizi izlerken bir anda çok açık bir sahneyle karşılaşmaktan rahatsız olduğunu” dile getirdi.

Konuşmasının devamında RTÜK kadar sert kuralların olmasını onaylamadığını belirten Survivor Batuhan, “Kadında olursa tamam ama diğer türlüsünü izlemekten hoşlanmıyorum, bu benim fikrim” sözleriyle eşcinsel ilişkileri izlemekten rahatsız olduğunu dile getirdi. Twitter’da @Morganax05 adlı bir kullanıcı, Karacakaya’nın Netflix içerikleri hakkında yaptığı açıklamanın bir bölümünü paylaştı. 2 milyondan fazla izleyiciye ulaşan videoya birçok kullanıcı tepki gösterdi.

Twitter’dan gelen tepkiler:

Bonus:

Batuhan Karacakaya’nın katıldığı programın tamamına buradan ulaşabilir, siz de düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.