suicide squad kill the justice league 2023e ertelenmis olabilir 25DU1QdY
suicide squad kill the justice league 2023e ertelenmis olabilir 25DU1QdY

Suicide Squad: Kill the Justice League 2023’e Ertelenmiş Olabilir

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady’nin geliştirdiği Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun gelecek yıla ertelendiği iddia ediliyor. Bu haber, şu anda Bloomberg bünyesinde görev yapan ünlü oyun gazetecisi Jason Schreier tarafından paylaşıldı. Ancak söz konusu gecikme için belirli bir neden belirtilmedi ve yayıncı Warner Bros. oyunun iddia edilen gecikmesi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

WarnerMedia’nın CEO’su Jason Kilar geçen hafta paylaştığı bir tweet’te, şirketin 2022 planlarından söz ederken “çok beklenen oyunların eksiksiz bir listesini sunmak” şeklinde bir ifade kullanmış ve bu tweet’te Hogwarts Legacy ve Gotham Knights oyunlarının tanıtım görsellerine yer vermişti. Jason Kilar’ın tweet’inde herhangi bir şekilde Suicide Squad oyunundan bahsetmemesi de bu erteleme haberinin doğru olduğuna işaret ediyor.

Suicide Squad oyununda oyuncular Harley Quinn, Deadshot ve Captain Boomerang gibi çeşitli kötü adamların rolünü üstlenerek Brainiac tarafından beyni yıkanmış “Adalet Birliği” içerisinde yer alan Süpermen gibi kahramanları öldürmek için uğraşacaklar.

Suicide Squad: Kill the Justice League, ilk olarak 2020 yılında duyurulmuştu. Suicide Squad’ın ilk oynanış videosu ise aralık ayında gerçekleşen The Game Awards 2021 etkinliğinde gösterilmişti. Oyunu geliştiren Rocksteady’nin son oyunu ise 2015 yılında piyasaya çıkan Batman: Arkham Knight idi.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.