Stray Blade Çıkış Tarihi Duyuruldu
0

Stray Blade Çıkış Tarihi Duyuruldu

Şub 17 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

505 Games tarafından Stray Blade çıkış tarihi açıklandı. Unutulmuş Acrea ülkesinin ve onun kadim mirasının hikayesini keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkacağınız ve savaşın yıktığı vadide barışı yeniden sağlamaya çalışacağınız oyun 20 Nisan tarihinde çıkış yapacak.

Stray Blade’in ana çekiciliği değişen dünyası olacak. Sahip olduğunuz her zafer, bir bütün olarak dünyaya damgasını vuracak. Ülkeyi eski çağın gölgelerinden kurtarmak için geçmişin topraklarını mahveden Tanrı-Krallarla yüzleşebileceksiniz. Elbette zaferleriniz daha büyük zorlukları beraberinde getirecek ve kaybetseniz bile zaman ilerleyecek. Ölüm kaçınılmaz olsa da en azından etrafınızdaki dünya için bir engel olmayacak.

Point Blank Games, Stray Blade’in oyuncuların hassas saldırılar gerçekleştirmesine izin veren ve hızlı tepkileri teşvik eden hiper duyarlı dövüş sistemi sayesinde aksiyona odaklanıyor. Oyuncular, bir silah cephaneliğine erişebilir veya barışı geri getirirken sakin fantezi ortamlarına girerken onları çevredeki kaynaklardan üretebilecek.

Oyun yakın zamanda kapalı bir beta aşamasına girdi. Stray Blade’i ilk deneyimleyenlerden biri olmak istiyorsanız kapalı betaya PC’den bu formu doldurarak erişebilirsiniz. Stray Blade, 20 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya çıkacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın