State Of Decay Videolu Tam Çözüm
0

State Of Decay Videolu Tam Çözüm

Oca 12 GamerAdmin  
Spread the love

State Of Decay Videolu Tam Çözüm

Bildiğiniz üzere State Of Decay adlı oyunun tam çözümünü burada yazılı olarak vermiştik sizlere. Fakat bazı muğlak noktalar olabileceği için, okuma ile bir yere kadar bazı şeyleri görmeniz mümkün olabileceğinden videolu şekilde de yayınlamayı uygun gördüm. Sesli olarak anlatım mevcut olmadığı gibi, bizzat oyundaki amaca yönelik adımları kayda alarak elimden geldiğince size yardımı olacağını düşünüyorum. Eğer ki oyunla ilgili bir durum, sorun, hata ya da yükleme problemi olursa da, bu konuda ayrıca açacağım kategoride yanıtlamaya çalışacağımı bilmenizi isterim. Hatta belki bu konuda BBPress forumu da ekliyor olabilirim. Tabi bunlar talebe ve isteğe göre olacaktır. En azından şimdilik Video konusunda yardımcı olmak bunun bir adım daha yararlı olacağı kanısındayım.

Not : İsterseniz Youtube kanalımızdan da bu videoları direk izleyebilirsiniz. Lütfen soru sorma konusunda çekinmeyin. Emin olun hepsi tarafımdan cevaplanacaktır.

İyi oyunlar…

 

State Of Decay Başlangıç Videosu

State Of Decay – Bölüm 1

State Of Decay – Bölüm 2

State Of Decay – Bölüm 3

State Of Decay – Bölüm 4

Hakkında GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmak zorundasınız.