Starfield’ın Çıkış Tarihi Açıklandı
0

Starfield’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Paylaş

Microsoft çatısı altında faaliyet gösteren oyun devi Bethesda’nın uzay RPG’si türündeki yeni oyunu Starfield, yıllardır hayranlar tarafından heyecanla bekleniyordu. Oyun, ilk başta 2022’de çıkacaktı; ancak şirket, bu tarihi geçtiğimiz aylarda 2023’e ertelendi.

Bugün ise Starfield’ı bekleyenleri heyecanlandıran bir açıklama yapıldı. Bethesda tarafından paylaşılan bir video ile oyunun çıkış tarihi nihayet açıklandı.

Starfield, 6 Eylül’de çıkış yapacak

Xbox ve Bethesda tarafından yapılan duyuruda, Starfield’ın 6 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürüleceği ifade edildi. Yılın en çok beklenenlerinden biri olan oyun, bu tarihte Xbox Series X/S’e ve PC’ye özel olarak çıkış yapacak. Ayrıca Xbox Game Pass aboneleri de oyuna erişebilecek.

Paylaşılan videoda oyundan kısa sinematiklere de yer verildi. Bethesda’da oyun tasarımcısı olarak görev yapan Todd Howard’ın konuştuğu görüntülerde, Howard’ın arkasında insanların Starfield’ı oynadığını görebiliyoruz.

Bunun dışında 11 Haziran tarihinde oyuna özel bir sunum gerçekleştirileceğini de eklemek gerek. Bu sunum, uzay temalı RPG oyununda bizi nelerin beklediğini daha detaylı bir şekilde görmemizi sağlayacak. Bethesda’nın geçtiğimiz yıl Starfield için yayınladığı oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın