star wars knights of the old republic remake iki dovus modu sunacak rVTzLRZA
star wars knights of the old republic remake iki dovus modu sunacak rVTzLRZA

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake İki Dövüş Modu Sunacak

İnternette ortaya çıkan dedikodulara göre Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oyunu iki farklı dövüş modu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Defining Duke podcast’inin son bölümünde, merakla beklenen yeniden yapımın iki savaş moduyla geleceği ortaya çıktı. İlki, God of War ve Nioh’dan ilham alan tam aksiyon bir savaş modu olacak, ikincisi ise Final Fantasy VII Remake’in bekleme moduna kıyasla daha yavaş bir savaş modu olacak.

Bespin Bulletin’de yayınlanan yeni bir habere göre, Star Wars: Knights of the Old Republic yeniden yapımı henüz aksiyonda görmediğimiz Star Wars oyunlarının sonuncusu niteliğinde. Oyun muhtemelen Star Wars Jedi: Fallen Order devamı ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın piyasaya sürülmesinin ardından 2023’te piyasaya sürülecek. Tabii ki mevcut pandemi koşulları nedeniyle bu çıkış tarihleri de değişebilir.

Son olarak Star Wars: Knights of the Old Republic’in PC ve PlayStation 5 için geliştirildiğini, çıkış tarihinin de henüz belli olmadığını belirtelim.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.