Star Wars Jedi: Survivor Ertelendi
0

Star Wars Jedi: Survivor Ertelendi

Şub 01 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Respawn Entertainment’ın bir sonraki Star Wars Jedi oyunu maalesef beklenenden biraz daha uzun süre bekletecek. EA ve Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Survivor oyunun ertelendiğini ve Mart yerine altı hafta gecikmeli olarak 28 Nisan’da çıkacağını duyurdu.

EA ve Respawn, üç yıllık geliştirme sürecinin ardından oyunun içeriği tamamlanırken hata düzeltmeleri, cilalama ve oyuncu deneyimini iyileştirme çalışmalarının devam ettiğini söylüyor.

Respawn Entertainment Oyun Direktörü Stig Asmussen, “Ekibin Respawn kalite çıtasını tutturması, takıma ihtiyaç duydukları zamanı sağlaması ve hayranlarımızın hak ettiği cila seviyesine ulaşması için yayın programımıza altı önemli hafta ekledik. Oyuncularımız için en iyi deneyimi sunmamız için bize zaman ayırdıkları için EA ve Respawn’a ve anlayışınız için hepinize teşekkürler.” dedi.

Merakla beklenen oyunun, Cal’ın yeni Güç yeteneklerini ve Işın Kılıcı stillerini, bineklerini, çok daha büyük ortamlarını, yeni düşman türlerini ve daha fazlasını gösteren ilk oynanış fragmanını Aralık ayında gördük. Hikaye, ilk oyundan beş yıl sonra ekibimizin imparatorluğun elinden kaçmaya çalışmak için sınırına kaçmak zorunda kalmasıyla devam edecek.

Star Wars Jedi: Survivor PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’te yayınlanacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın