star wars eclipse duyuruldu 6XyJvDtD
star wars eclipse duyuruldu 6XyJvDtD

Star Wars: Eclipse Duyuruldu

Star Wars: Eclipse Duyuruldu

Star Wars: Eclipse Duyuruldu
Star Wars: Eclipse Duyuruldu
Detroit: Become Human yaratıcısı Quantic Dream, 2021 The Game Awards etkinliği sırasında Yüksek Cumhuriyet döneminde geçen Star Wars: Eclipse adlı macera oyununu duyurdu. Oyun, Skywalker hikayesinden yüzyıllarca yıl önce Jedi Düzeni’nin ve Cumhuriyet’in altın çağında geçecek.

Quantic Dream

Yüksek Cumhuriyet geçtiğimiz yıl iddialı bir multimedya projesi olarak başladı ancak şimdiye kadar çoğunlukla Jedi Düzeni’ni ve baskın yapmak için benzersiz hiper uzay teknolojisini kullanan yeni bir yağmacı grubu olan Nihil ile mücadelesini araştıran birbirine bağlı bir dizi kitap ve çizgi romana odaklandı. Quantic Dream ise Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human gibi etkileşimli anlatı başlıklarıyla tanınıyor. Görünüşe göre oyun, stüdyonun olağan oyunlarından farklı olacak ve aksiyon-macera olarak karşımıza çıkacak.. Oyun, Lucasfilm Games ile birlikte geliştiriliyor ve daha erken geliştirme aşamasında ve herhangi bir çıkış tarihi verilmiyor. Oyunun hangi platformlara çıkacağı da henüz belirsiz.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.