star trek resurgence duyuruldu 5AnHZWSC
star trek resurgence duyuruldu 5AnHZWSC

Star Trek: Resurgence Duyuruldu

The Wolf Among Us ile The Walking Dead oyunlarında da çalışmış eski Telltale geliştiricileri tarafından kurulan Dramatic Labs, Star Trek: Resurgence adlı yeni üçüncü şahıs macera oyununu duyurdu.

The Next Generation olaylarından sonra geçen Resurgence, iki oynanabilir baş karaktere sahip olacak. Bunlar İkinci Kaptan Jara Rydek ve Mürettebat Carter Diaz. Kulağa mümkün olan en iyi şekilde klasik Star Trek gibi gelen bir kurulumda, bir başkasıyla savaşa girmeye hazır iki uzaylı ırkını içeren bir gizemi çözmek bu karakterlere kalmış. Dramatic Labs, Resurgence’ın geri dönen karakterlerden görünümler de içereceğini söyledi. Ayrıca, oyunun Unreal Engine’de inşa edildiği belirtiliyor.

Star Trek: Resurgence, 2022 baharında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows için çıkacak. Oyun PC’de Epic Games Store’a özel olacak.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.