Spotify, Kalp Yerine Artı Simgesi Kullanacak
0

Spotify, Kalp Yerine Artı Simgesi Kullanacak

Paylaş

Spotify artık kalp simgesi yerine artı simgesini kullanacağını duyurdu. Peki bu nerden mi çıktı?

Daha önce Spotify bir blog gönderisinde “kaydetmek istediğiniz şarkıları işaretlemek için” kalp simgesine ve favori çalma listenize parçalar veya bölümler eklemek için “Çalma listesine ekle” simgesine sahip olduğunuzu söylüyor. Bundan böyle bunun yerine bir artı simgeniz olacak. Artı tuşuna bastığınızda, tek bir dokunuşla herhangi bir şarkı, çalma listesi veya podcast için hedefi kaydedebilecek ve seçebileceksiniz.

Bir şarkıyı veya podcast bölümünü kaydetmek için artı düğmesine dokunmanız yeterli olacak. Seçiminiz, Beğenilen Şarkılar veya Bölümlerinize başarıyla eklendikten sonra, artı işareti yeşil bir onay işaretine dönüşecek. Yeşil onaya dokunmak, kaydedilen içeriğin hedefini değiştirmenize izin verecek. Artıyı tıklamak aynı zamanda tüm bir albümü, çalma listesini veya sesli kitabı Kitaplığınıza eklemenizi sağlayacak.

Spotify, bunun daha sezgisel bir deneyim yaratma – sevdiğiniz müzik ve podcast’lerle daha kolay etkileşim kurmanızı sağlayan devam eden bir çabanın en son adımı olduğunu ifade ediyor.

Yeni artı simgesi, iOS ve Android’deki tüm kullanıcılara sunuluyor ve önümüzdeki haftalarda diğer platformlarda kullanıma sunulacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın