Spotify ‘Beğenme’ Butonu Gitti, Çalma Listesine Ekleme Geldi
0

Spotify ‘Beğenme’ Butonu Gitti, Çalma Listesine Ekleme Geldi

Şub 28 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, tüm kullanıcıları memnun edecek yeni bir özelliği kullanıma sundu. Yeni özellik, şarkıların çalma listesini eklemesini son derece kolay hale getiriyor.

Spotify kullanıcıları bilir; şarkılar ve podcastler üzerinde gezinti yaparken kalp şeklinde bir buton bulunur. Bu butona basıldığında, ilgili içerik “Beğenilen Şarkılar” isimli çalma listesine eklenir. İşte bu buton gitti ve yerine “+” şeklinde yeni bir buton geldi. Bu buton şarkı ve podcastlere ne olacağına ilişkin daha fazla işlevsellik sunuyor.

Çalma listelerine ekleme yapmak kolaylaştı

Bildiğiniz gibi kalp butonu, şarkıların doğrudan ‘Beğenilen Şarkılar’ listesine eklenmesini sağlıyor. Yeni ‘+’ butonuna ilk dokunduğunuzda da gerçekleşecek eylem bu olacak ve buton, yeşil tike dönüşecek. Bu yeşil tike dokunduğunuzda ise çalma listeleriniz açılacak ve şarkıyı istediğiniz çalma listesine ekleyebileceksiniz.

Spotify’ın yeni özelliği an itibarıyla iOS ve Android kullanıcılarına ulaşmaya başladı. Ancak bu dağıtım sürecinin ne kadar süreceği belli değil. Özelliği hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi bir süre daha beklemek durumunda da kalabilirsiniz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın