Sony coştu! 16 GB RAM’li Xperia 5 V ortaya çıktı
0

Sony coştu! 16 GB RAM’li Xperia 5 V ortaya çıktı

Şub 24 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Sony son dönemde ortaya koyduğu akıllı telefonlarla adından söz ettirmeye başladı. Özellikle kamerasıyla dikkat çeken Xperia 1 IV modeli ile iddialı olan Japon üretici, yeni modeller için çalışmalarını da sürdürüyor. Sony Xperia‘nın yeni akıllı telefonu bu sefer performansıyla da adından söz ettirecek.

Sony imzalı yeni telefon performansı ile dikkat çekiyor

Ortaya çıkan yeni bir Geekbench listesi, Sony’nin Xperia 5 serisinin yeni bir üyeye daha kavuşacağını ortaya koyuyor. Yeni telefonun özellikleri de ortaya çıkarken özellikle 16 GB RAM kapasitesinin oldukça iddialı olduğunu söylemek mümkün.

Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile donatılacağı görünrn Sony Xperia 5 V, farklı RAM seçenekleri ile karşımıza çıkabilir. Bu süreçte model gamının en tepesinde ise 16 GB RAM’e sahip versiyonun olacağı düşünülüyor. Sony’nin yeni telefonu RAM kapasitesi ile iQOO 11 Pro ve OnePlus 11 modellerine rakip olacak.

Henüz test aşamasının başlarında olduğuna inandığımız telefonun Geekbench performansı ise oldukça başarılı. Yeni Sony Xperia 5 V henüz test aşamasında olmasına rağmen diğer Snapdragan 8 Gen 2 işlemcili telefonlarla benzer performans gösteriyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın