Sons Of The Forest’dan bomba gibi başlangıç: İlk 24 saatte milyonlarca sattı!
0

Sons Of The Forest’dan bomba gibi başlangıç: İlk 24 saatte milyonlarca sattı!

Şub 25 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Endnight Games tarafından geliştirilen ve The Forest’ın devamı niteliğindeki Sons Of The Forest, uzun bekleyişlerin ardından geçtiğimiz gün erken erişime açıldı. Şimdi ise oyunun geliştiricisi, ilk satış rakamlarını açıkladı.

Sons Of The Forest, 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattı!

Hayatta kalma kategorisinin en yeni temsilcilerinden Sons Of The Forest, oyuncular tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Öyle ki oyun erken erişim ile satışa açıldıktan dakikalar sonra Steam çöktü. Hatta platformun ödeme sistemlerinde bile sorun yaşandığına dair şikayetler yapıldı.

Erken erişime açıldıktan 24 saat sonra Endnight Games’den ilk rapor geldi. Şirket, Twitter üzerinden paylaştığı gönderide oyunculara teşekkür ederek, Sons Of The Forest‘ın ilk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Geliştiricisini mutlu eden oyun, Steam’deki yorumlara göre oyunculardan tam not aldı. Son verilere göre 28 bin 390 kişi inceleme yaptı ve bunun yüzde 85’i çok olumlu.

Sons Of The Forest konusu, fiyatı ve sistem gereksinimleri

Oyunda görev için bir adaya kurtarıcı olarak gönderileceksiniz. Buradaki amacınız kayıp bir milyarderi bulmak. Tabii bu süreçte ilk yapımdaki gibi hayatta kalmak için avlanmanız ve dışarıdaki varlıklardan korunmak için yapı inşa etmeniz gerekecek.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın