Sons of The Forest ve 6 Yeni Oyun GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor
0

Sons of The Forest ve 6 Yeni Oyun GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor

Şub 28 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

GeForce NOW kütüphanesi giderek büyümeye devam ediyor. Microsoft’un satın alma işleminin tamamlanmasını bekleyen Bethesda, Mojang Studios ve Activision oyunları da dahil olmak üzere en iyi PC Xbox Game Studios oyunlarını GeForce NOW kitaplığına getirmek için çalıştıklarını duyurdu.

Ayrıca GeForce NOW Ultimate üyeleri artık Paris ve çevresinde açılan yeni RTX 4080 destekli sunucularına erişebilir.

NVIDIA ve Microsoft’un Xbox PC oyun kitaplığını GeForce NOW’a getirmek için yapılan 10 yıllık anlaşma, bulut oyunları için büyük bir destek ve oyunculara inanılmaz seçenekler sunuyor.

Halo, Minecraft ve Elder Scrolls gibi en iyi Xbox PC oyun serilerini GeForce NOW’a getirmek için çalışmalar hemen başlamış durumda. GeForce NOW üyeleri, PC’ler Mac’ler, Chromebook’lar, akıllı telefonlar ve daha fazlası arasında kolayca geçiş yapma esnekliğiyle beraber bu oyunları cihazlarında yayınlayabilecekler.

Steam veya Epic Games gibi üçüncü taraf mağazalarda bulunan Xbox Game PC oyunları, GeForce NOW aracılığıyla ilk yayınlananlar arasında olacak.

Endnight Games’ten The Forest’ın merakla beklenen devam oyunu olan Sons of the Forest yayınlandı. Devam hikayesinde oyun sizleri yamyam istilasına uğramış bir adaya yerleştiriyor. Hayatta kalabilmek için birden fazla seçeneğiniz var. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla beraber yeni ormana atılabilir ve maceraları keşfedebilirsiniz.

Bu hafta yayınlanacak yeni oyunlar listedeki gibi:

  • Atomic Heart (Steam)
  • Blood Bowl 3 (Steam ve Epic Games – 23 Şubat)
  • Chef Life: A Restaurant Simulator (Steam – 23 Şubat)
  • Sons of the Forest (Steam – 23 Şubat)
  • Ember Knights (Steam)
  • Cartel Tycoon (Epic Games Store)

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın