second extinction ucretsiz oldu DdXbhMBA
second extinction ucretsiz oldu DdXbhMBA

Second Extinction Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Kış İndirimi döneminin altıncı gününde Second Extiction oyununu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. 40 TL değerindeki oyun, geçtiğimiz gün sunulan Loop Hero’nun yerini aldı.

Second Extinction’da en fazla iki arkadaşınızla birlikte mutasyona uğramış dinozor sürülerini alt etmeye çalışıyorsunuz. Devasa harita, devasa dinozorlar ve devasa silahlar olan oyunda arkadaşlarınızla birlikte sürekli değişen tehdit seviyesiyle karşı karşıyasınız. Çevrim içi ve eşli oynanabilen bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Second Extinction, dişlerini geçirmeye hazır olarak oyuncuları bekliyor.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X (Minimum dört çekirdek)
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB veya AMD R9 280 3GB
  • Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Second Extinction’ı Epic Games Store’dan hemen edinebilirsiniz. 22 Aralık saat 19:00’da ise yeni bir oyun hediye edilecek.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.