Samsung’dan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!
0

Samsung’dan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!

Paylaş

Samsung, yakın zamanda Galaxy S23 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte S23 serisiyle ilgili pek çok detay ortaya çıktı. Son olarak da Samsung’un CEO’su, Unpacked etkinliği öncesinde bir blog yazısı yayınladı. Burada ise şirketin geleceğe yönelik planlarından ve yeni performans standartlarından bahsetti.

CEO’ya göre S23 serisi, tüm Galaxy modelleri arasında en iyisi olacak

Samsung CEO’su TM Roh, 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliği öncesinde yeni Galaxy serisinin sunacağı inovasyonların yer aldığı bir yazı paylaştı. Şirket, bu etkinlik kapsamında Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra modelleriyle karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra etkinlikte bir başka “Ultra” modelinin de olacağı düşünülüyor.

TM Roh ise yazısında, sadece performans olarak değil kamera özellikleri söz konusu olduğunda da yeni performans standartlarından bahsediyor. Ayrıca Galaxy S23 serisinin, çeşitli yükseltmelerle daha akıllı ve daha iyi bir kamera deneyimi sunacağını söylüyor.

Roh ayrıca, Samsung’un şimdiye kadarki en hızlı ve akıcı Galaxy S deneyimini sağlayan yeni yonga setine de işaret ediyor. Şirketin kendi Exynos yonga setlerini Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2′ye bırakması bekleniyor. Bunun yanı sıra S23 serisinin tüm Galaxy akıllı telefonlar arasında en iyi deneyimi sunacağını belirtti.

Son olarak da Samsung, eylül ayında duyurulan çevre stratejisini iki katına çıkardığını söylüyor. Bunun yanı sıra kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeden daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanacağını da ekliyor. Ayrıca şirket, amiral gemisi cihazlarına en az 4 yıllık büyük yazılım güncellemeleri vaat ediyor.

“Daha fazla ürün bileşeninde geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyoruz. Bizimle aynı yaklaşımı paylaşan iş ortaklarımızla iş birliği yaparak insanları bir araya getiriyoruz. Böylece toplum ve dünyamız için pozitif bir değişim yaratıyor, sektörümüz için yeni hedefler belirliyoruz. 1 Şubat’ta gerçekleşecek Unpacked etkinliğinde inovasyon ve sürdürebilirliğin bir araya gelmesi ile premium cihaz deneyiminin nasıl yaratılabildiğini göstereceğiz. (…)”

Peki, siz Galaxy S23 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın