samsung galaxy xcover pro 2 goruntuleri sizdirildi 8CEqHjHY
samsung galaxy xcover pro 2 goruntuleri sizdirildi 8CEqHjHY

Samsung Galaxy Xcover Pro 2 Görüntüleri Sızdırıldı

GSM Arena tarafından paylaşılan yeni bir habere göre, Samsung’un Xcover dayanıklı akıllı telefon serisine bu yıl içerisinde yeni üyeler eklenecek gibi görünüyor. Ki zaten Samsung Galaxy Xcover Pro 2 bu ayın başlarında bir benchmark veri tabanı listesinde ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise aynı akıllı telefonun detaylı CAD tabanlı görüntüleri sızdırıldı. Ayrıca bu görüntüleri sızdıran kaynak, telefonun 6,56 inçlik (yaklaşık boyut) bir ekrana, ön tarafta Samsung’un su damlası çentiği olarak adlandırdığı Infinity-V tasarıma, yana monte edilmiş parmak izi sensörüne ve 3,5 mm kulaklık girişine sahip olacağını iddia ediyor.


Akıllı telefonun boyutlarının 169,5 x 81,1 x 10,1 mm olacağı belirtilmiş. Bununla birlikte Samsung Galaxy Xcover Pro 2, 5G destekli ilk Xcover serisi akıllı telefon olacak. Zira daha önce paylaşılan Geekbench benchmark testi, cihazın bir Qualcomm Snapdragon 778G yonga setine sahip olacağını ortaya çıkarmıştı. CAD tabanlı görüntülerin kaynağı ise telefonun Exynos 1280 kullanacağını iddia ediyor.


Bunların yanı sıra akıllı telefonun, selefinin çıkarılabilir batarya özelliğini devralmasını bekliyoruz. Aynı zamanda akıllı telefonun Android 12 işletim sistemiyle birlikte piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Daha önce ortaya çıkan söylentilere göre akıllı telefon yaz aylarında raflarda olacak.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.