Samsung Galaxy S24+ çıkmayacak mı?
0

Samsung Galaxy S24+ çıkmayacak mı?

Şub 26 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Katlanabilir akıllı telefonlar son yıllarda Samsung’un radarında. Galaxy Z Fold ve Flip için Note serisinden vazgeçen şirket, 2024’te daha fazla katlanabilir model duyurmak istiyor. Samsung, 2024 yılında altı adede kadar katlanabilir cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Peki bu, Galaxy S24+‘ı etkiler mi?

Samsung, 2024’te 6 katlanabilir model duyurabilir

Güney Koreli şirketin 2024 için katlanabilir akıllı telefon tarafında büyük planları var. @RGcloudS tarafından atılan bir tweet’e göre Samsung, 2024 yılında altı adet katlanabilir modeli duyurmak istiyor. Bu cihazlar arasında Galaxy Z Flex, Z Fold Ultra, Z Flip Ultra ve Z Tab yer alacak. Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip de olacak.

Sızıntı sahibi ayrıca Z Ultra markalı modellerin 4K Samsung panellerini kullanacağını, standart Z modellerin ise BOE tarafından üretilen QHD ekranlara sahip olacağını söylüyor. Ek olarak Z Flip, 2K Samsung veya FHD BOE paneli ile gelebilir.

Tweet’te bahsedilen en ilginç cihazlardan biri de Samsung Galaxy Z Flex. Kaynağa göre bu cihaz üç defa katlanabilen bir model olacak. Samsung ayrıca nispeten daha büyük bir ekrana yer verecek Galaxy Z Tab adlı katlanabilir bir tablet üzerinde de çalışıyor.

Samsung’un önümüzdeki yıl Galaxy S24+ modelini rafa kaldıracağı ve seride yeni bir premium modeli piyasaya süreceği aktarılıyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın