Samsung Galaxy A14 4G Tanıtıldı! İşte Özellikleri
0

Samsung Galaxy A14 4G Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Paylaş

Samsung, geçtiğimiz ayın başlarında Dimensity 700 SoC yonga setini kullanan Galaxy A14 5G’yi tanıtmıştı. Şimdi ise benzer donanımlara sahip Galaxy A14 4G modeli tanıtıldı. Telefonun Helio G80 SoC yonga setini kullanmasını bekliyoruz. Bu yonga setinin yanında 6.6″ Full HD+ LCD 60 Hz yenileme hızına sahip bir ekran var.


Arka kısımda 50 megapiksellik ana kameranın yanında 2 megapiksellik makro kamera ve 5 megapiksellik ultra geniş kamera dahil olmak üzere 3 adet kamera mevcut. Ön tarafta ise 13 megapiksellik bir selfie kamerası kullanılmış. Samsung Galaxy A14 4G modelinde 6/128 GB olmak üzere tek bir bellek konfigürasyonu var. Bununla beraber depolamanın SD kart ile 1 TB’a kadar yükseltilebildiğini belirtelim.


Tüm bu donanıma ise 15W hızlı şarj özelliğine sahip 5000 mAh bir batarya güç verecek. Telefonun yan kısmında ise bir parmak izi okuyucusu bizi karşılayacak. Son olarak telefonun Android 13 ile kutudan çıkabileceğinin altını çizelim. Peki siz Samsung Galaxy A14 4G hakkında ne düşünüyorsunuz?

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın