salt and sanctuary ucretsiz oldu 5HSye6cS
salt and sanctuary ucretsiz oldu 5HSye6cS

Salt and Sanctuary Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’un gizemli oyun etkinliğinde geldik on üçüncü güne. Son olarak verilen ücretsiz oyun ise 30 TL değerindeki Salt and Sanctuary oldu. Oyun, Moving Out’un yerini aldı.

Bu kendine has görselliğe sahip 2D aksiyon rol yapma oyununda ürkütücü ve cezalandırıcı bir adayı keşfediyorsunuz. Salt and Sanctuary, unutulmuş şehirlerden, kanla kaplı zindanlardan ve hırpalanmış anıtlardan oluşan bir diyarda hızlı ve acımasız 2D savaşı zengin detaylara sahip RYO mekanikleriyle bir araya getiriyor.

Oyunun açıklaması şu şekilde: “Başı beladan kurtulmayan bir denizci keşfedilmemiş bir adada gemisiyle karaya oturur. Sırıtan, yosunlu cesetlerin paslı silahlara sarıldığı sisle kaplı vadilerde paytak paytak yürüyen figürler belirmeye başlıyor. Ufalanan, tuzun yıprattığı yapıların altında insanların çok önce unuttuğu, bahsedilemez bir şeytanlığa uzanan labirent pasajlar yer alıyor.”

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz veya eşdeğeri
  • Bellek: 1 GB
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Direct X: 9.0c
  • Ekran Kartı: Shader modeli 3.0 destekli DirectX 10 uyumlu ekran kartı

Salt and Sanctuary, 30 Aralık saat 19:00’a kadar tamamen sizin olabilir. Bakalım sıradaki oyun hangisi olacak?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.