Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dev Bitkiyle Kapışmaya Hazır Olun!

Dev Bitkiyle Kapışmaya Hazır Olun!

Sağdaki kapıdan girin. Küvetteki suyu çekin ve geri kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyin ve kırmızı kitapların olduğu kitaplık üzerinde “Book of Red”’i kullanın. Bulmaca basit. Hızlıca yapabilirsiniz.

Eğer açılan yerdeki kapıdan girmeden önce yanınıza sağlam silahları almadıysanız almanızı tavsiye ederim ( Mesela Magnum gibi ). Aldıysanız girin ve iki isabetli atış ile dev bitkiyi öldürün.

Şöminenin önünde yerde duran “Mansion Key” ( Helmet Key)’i alın ve geriye dönüp çiftli kapıdan dışarıya çıkın. Aeaya demo girecek ve Rebcca ile karşılaşacağız. Demodan sonra yerdeki “Red Herb”’ü alın ve düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin.

Sola dönüp düz devam edin Albert Wesker ile karşılaşın ve demodan sonra kapıdan girin. Kutuların üzerinden karşı tarafa geçin. Dola dönüp ilerleyin ve soldaki kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyin, Brad Vickers ile tekrar telsiz bağlantısı kurmaya çalışacağız.

Demodan sonra düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Köpekleri öldürün ve düz devam edip soldaki asansörü kullanarak yukarıya çıkın. Koşarak düz devam edin, merdivenlerden aşağıya inip karşıya geçin ve diğer merdivenlerden yukarıya çıkıp karşınıza gelen kapıdan girin. Düz devam edip sağdaki kapıdan girin.

Karşınızda Hunter!

Karşınızda Hunter!

Düz devam edin ve sağda yerde duran “Shotgun Shells”’leri alın. Soldaki kapıdan girin. Düz devam edip soldaki kapıdan girin, sağa dönüp bir kaç adım atın ve karşınızda “Hunter”. Tek Magnum mermisi ile işini bitirebilirsiniz. Düz devam edip soldaki tekli kapıdan girin.

Diğer Hunter’ı da öldürüp sağdaki sandık odasına girin. Enerji ve mühimmat ayarlaması yapın. Odadan çıkın ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Sola dönün ve diğer Hunter’ı da öldürüp düz devam edin ve yolun sonundan sağa dönüp kapıdan girin.

Sağa dönün ve karşınıza gelen kapının kilidini anahtar ile açıp girin. Şimdi düz ilerlediğinizde bir heykel ile karşılaşacaksınız. Arkasına geçip düz ittirin. Duvarlardaki tuzak mekanizmasına aldırmayın, durmadan yolun sonuna kadar ittirin.

Sonrasında geriye dönün be düz ilerleyip sola diğer tarafa geçin. Yolun sonundaki düğmeye basın ve hızlıca geriye dönüp heykelin olduğu yere gelin ve sağına geçip sola doğru ittirin heykeli. Mekanizmaya oturduğunda tuzaklar devre dışı kalacak ve bir gizli geçit açılacak.

Geçitten girin ve sola dönüp dolabın üzerindeki “Dagger”’ı alın. Arkanıza dönüp delikten aşağıya atlayın. İlerlediğinizde yerde duran “Last Book Vol.1”’i alın ve envanterinize girip bu kitabı “Examine” edin.

Arkanıza dönüp delikten aşağıya atlayın.

Arkanıza dönüp delikten aşağıya atlayın.

İçinden çıkan “Medal Of Eagle”’ı alın ve envanterden çıkıp devam ettiğinizde “Geroge Trevor”’un mezarının önüne geliyorsunuz. Düğmeye basıp geçidin açılmasını sağlayın ve merdivenlerden aşağıya inin. Dev örümcekleri öldürün ve soldan devam edip kapıdan girin.

Düz ilerleyin ve yerdeki “Red Herb” ile “Blue Herb”’ü alın, sağa dönün, gelen zombiyi öldürün ve sağdaki aradan girin. Yerdeki zombiyi “Fuel Canteen” ile yakın. Devam edip sağdaki elektrik mekanizmasını kullanarak asansörün elektriğini açın.

Geriye dönün ve sağdaki aradan devam edip, yolun sonundaki kapının kilidini açın ve girin. Gelen iki zombiyi öldürün ve yakın, arkanızdaki rafta duran “Old Key”’i alın. Tezgâh üzerinde duran “Dagger”’ı alın ve sola dönüp devam edin.

Yolun sonundan sola döndüğünüzde ise asansörü göreceksiniz, yerdeki zombiyi de yakın ve sonrasında asansöre binip aşağıya inin. Sağa dönün, aradaki zombiyi öldürün ve yerdeki bitkileri alıp geriye, asansörün solundaki aradan devam edin.

Diğer zombiyi de öldürün ve düz ilerleyip kapıdan girin. Sağda yerde duran “Shotgun Shells”’leri alın, biraz daha ilerleyin ve yerdeki “Flash Grenade”’i alın ve sağdaki dolaptan “Battery”’i alın odadan çıkın. Sola dönün ve düz ilerleyip kapının kilidini açın ve çıkın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın