Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Richard ile tekrar karşılaşıyoruz.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Richard ile tekrar karşılaşıyoruz.

Sağa dönüp ilerleyin ve kutuların üzerinden diğer tarafa geçip kapıdan girin. Sola dönüp diüz ilerleyin ve üzerinde “002” yazan kapıdan girin. Düz ilerleyip merdivenlerden aşağıya inin. Düz ilerleyin ve yolun sonundaki iki kutunun arasına girip öndeki kutuyu ittirerek suya bırakın.

Sonra diğerini aynı şekilde ittirin ve suya bırakın. Sonra geriye dönüp diğer kutuyu önce duvara yaslayın ve diğerleri gibi ittirerek suya bırakın. Karşıya geçin ve yerdeki “Green Herb”’ü alın ve sağa dönüp sudan ilerleyin ve kapıdan girin. Araya demo girecek ve Richard‘ı köpekbalığı kapacak.

Demodan sonra hemen sola dönüp koşmaya devam edin hiç durmadan. Ufak köprüye çıktığınızda kapıyı “Control Room Key” ile açıp içeriye girin. Düz ilerleyip merdivenlerden aşağıya inin. Sola dönüp sondaki kontrol panelden mekanizmayı çalıştırın.

Sonrasında sağınızdaki paneli kullanarak “Release Safety”’i kullanın. Sonrasında arkanızdaki “Pressure Shelter”’i kullanın. Geriye dönüp merdivenin karşısındaki aradan sola dönün ve soldaki basınç pompalarının yağ aktarımını devreye sokun. Gelen ekranda “3”’ü seçin ve geriye dönüp, önce sağdaki “Release Safety”’i sonrasında da “Pressure Shelter”’i kullanın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Dev Köpekbalığı cama saldırıyor.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Dev Köpekbalığı cama saldırıyor.

Kilit sistemi devreye girecektir. Sağa dönüp ana paneli kullanın ve suyun çekilmesini sağlayın. Şimdi merdivenin karşısındaki aradan girin ve sağa dönüp devam edin, basamaklardan inip kapıdan girin. Sağa dönün ve ilerleyip yine sağa döndüğünüzde enkazların olduğu yerdeki “Shotgun Shells”’i alın.

Arkanızı dönüp ilerleyin ve kapıdan girin. Düz ilerleyin ve köpekbalığının önünden geçip basamağı tırmanın. Sağa dönüp demir kutudaki anahtarı almaya çalışın. Eleman tekrar kalkıyor. Şimdi önünüzdeki kutuyu suya itin ve soldaki panelde duran kolu indirin.

Köpekbalığı yemek servisine hazır oldu. Şimdi basamaktan inin ve sola dönüp köpekbalığının ağzına yakın olan yerdeki “Residence Key” (“Gallery Key”)’i alın. Şimdi düz ilerleyin ve koltuk enkazlarının olduğu yere geldiğinizde yerde duran “Assault Shotgun”’ı alın.

Düz devam edip kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin ve diğer çiftli demir kapıdan girin. Düz ilerlediğinizde kutunun üzerinde bulunan “Magnum Rounds”’u alın. Sağa dönüp ilerleyin ve merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın. Karşınıza gelen kapının kilidini açın ve dışarıya çıkın.

Sola dönüp devam edin, merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın.

Elektrik kutusunu ittirdikten sonra, kolu indirin.

Elektrik kutusunu ittirdikten sonra, kolu indirin.

Düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönüp devam edin ve soldaki kapıyı “Residence Key” ile kilidini açıp içeriye girin. Düz ilerleyin ve yolun sonundan sola dönüp ölü adamın elindeki “Insecticide Spray”’i alın ve buraya geldiğiniz kapıdan dışarıya çıkın.

Sağa dönüp devam edin ve üzerinde “002” yazan kapının solundaki aradan girin. Duvardaki “Map of the Residence”’i alın ve boşluk üzerinde envanterinizdeki “Insecticide Spray”’i kullanın. Geriye dönüp tekrar arıları olduğu yere gelin.

Düz ilerleyin ve ölü adamın solundaki aradan devam edin ve masadaki “Residence Key” ( Key for Room 003)’i alın. Geriye dönüp ölü adamın yanından geçin ve sağa dönüp tekrar sağa döndüğünüzde yolun sonunda sağ tarafında bir kod girişi olan kapı göreceksiniz.

Şimdi önce sembollere tıklıyorsunuz sonrasında rakamları işaretleyebiliyorsunuz.

Mesela bende ilk yanan 4 çentikli olan sembol yani kırmızı; rakamı 3, ikinci sıradaki yanan ise 2 çentikli olan turuncu; rakamı 5, üçüncüsünün ise 2 çentiği var ve o da diğer sembol olan yeşil; rakamı 6. Yani bendeki bulmacanın sıralaması; 356. Kapı açıldıktan sonra geriye dönüp üzerinde “003” yazan kapının kilidini anahtarla açın ve içeriye girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın