Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: 3 Taşı ekleyip Magnum'u alacağınız mezar taşları.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: 3 Taşı ekleyip Magnum‘u alacağınız mezar taşları.

Soldaki mezar taşı üzerinde üçünü kullanın. Karşınızda bay “Magnum”. Bu silahı dev canavarlara saklayın. Geri dönüp sola dönün ve kapıdan girin. Düz devam edip yolun sonundaki basamaklardan çıkıp kapıdan girin. Sola dönüp basamaklardan çıkın ve sağa dönüp çiftli tahta kapıdan girin.

Düz ilerleyin ve araya giren demoyu izleyin. Brad Vickers bizimle telsiz bağlantısı yapmaya çalışıyor. Demodan sonra 3 köpeği öldürün ve dairemsi bölgeden geçip basamaklardan çıkın. Kapıdan girin. Düz ilerleyip sola dönün ve aradan devam edip yolun sonundaki mekanizma üzerinde “Crank”’i kullanın.

Suyun çekileceği demoyu izleyin. Demodan sonra geriye dönüp ilerleyin ve merdiveni kullanıp aşağıya inin. Düz ilerleyin, diğer merdivenleri kullanıp yukarıya çıkın. Koşarak düz devam edin ve yolun sonundaki asansörden aşağıya inin. Kargaları öldürün. Düz ilerleyin ve demir parmaklıklı kapıdan girin.

Biraz ilerlediğinizde göreceksiniz, yerde “Red Herb” olacak. Alın ve yolun sonundaki kapıdan girin. Düz ilerlediğinizde solda 3 adet “Blue Herb” göreceksiniz. Eğer yeriniz var ise hepsini alın. Geriye dönüp soldaki aradan girin ve sağdaki ilk kapıdan içeriye girin. Sandığa ulaşın, “Crank”’i sandığa bırakın, biraz mermi alın ve enerji karışımını yapın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Crank'i alacağımız yer.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Crank’i alacağımız yer.

İsterseniz kaydedin oyunu. Sandığa dönüp fazlalıkları ve “Ink Ribbonu” bırakın, odadan dışarıya çıkın. Sağa dönüp düz ilerleyin ve karşınıza gelen kutunun diğer tarafına geçip geldiğiniz yöne doğru ittirin ve sağdaki alanda bulunan 2 delikten sağdaki olanın üzerine getirin.

Sonrasında geriye dönüp sağdaki aradan devam edin ve çiftli kapıdan girin. Düz ilerleyip arkanızdaki dev örümceği öldürün. Sağa dönüp rafların olduğu yere gelin ve soldaki köşede bulunan kırmızı gaz lambasını envanterinizdeki “Lighter” ile yakın.

Sembolü bir yere kaydedin, unutmayın kırmızı ve sembolü de göz ve 4 adet çentiği var. Sonrasında geriye dönüp sola dönün ve ilerleyin. Soldaki basamaklardan çıkın ve diğer basamaklardan da çıkıp karşınıza gelen diğer dev örümceği öldürün.

Soldaki posterin yanında duran bir diğer turuncu gaz lambasını yakın. Bunda da sembol göz ve rengi turuncu fakat üstte iki adet çentiği var. Şimdi geri dönüp basamaklardan inin ve soldaki basamaklardan da inip barın önüne gelin. Masadaki “Red Book”’ ( Unprinted Book ) u alın.

Sola dönüp yuvarlak masa üzerinde duran yeşil renkteki gaz lambasını yakın. Bundaki çentik sayısı iki ve rengi yeşil. Şimdi tekrar turuncu lambanın olduğu yere gelin ve bilardo masasındaki topların rengine bakmamız gerekecek.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Gaz lambalarının olduğu oda.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Gaz lambalarının olduğu oda.

Burada bilmemiz gereken sayılar ise ; turuncu 5, yeşil 6, kırmızı 3. Kırmızı ilk olan, ikinci yeşil, üçüncü ise turuncu dersek sayı ; 365 olacaktır. Bir yere not edin. Odadaki mühimmatları ve enerjileri alın ve odadan dışarıya çıkın.

Düz ilerleyin ve soldaki araya girip kutuların üzerinden diğer tarafa geçin ve kapıdan girin. Sola dönüp düz ilerleyin ve üzerinde “002” yazan kapıdan girin. Soldaki kapıdan girin ve musluğun solunda rafta duran “Residence Key” (Key for Room 001)’i alın.

Odadan çıkın ve sola dönüp düz ilerleyin kitaplıkları ittirip merdiven mekanizmasını ortaya çıkartın. Gelen zombiyi öldürün, geriye dönüp odadan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip yolun sonundaki odadan da çıkın ve kutuların üzerinden karşıya geçip karşınıza gelen, üzerinde 001 yazan kapının kilidini anahtarla açıp girin.

Düz ilerleyin ve çalışma masası üzerindeki “Handgun Magazine” ile “Self Defense Gun”’ı alın. Geriye dönüp devam edin ve sağdaki kapıdan girin. Küvetteki suyu boşaltın ve küvette duran “Control Room Key”’i alın. Kapıya yöneldiğinizde yerdeki zombi kalkacak öldürün ve kapıdan dışarıya çıkın. Sağdaki kapıdan da dışarıya çıkın.

İsterseniz karşı kapıdan girin ve sandığa ulaşıp, “Self Defense gun”’ı sandığa bırakın ve odadan çıkın ( kayıt yapmak istiyorsanız da yapabilirsiniz, tavsiye ederim ).

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın