Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Dev yılan!

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Dev yılan!

Sola dönüp devam ettiğinizde sağda sarı renkte bir tablo olacak. Önüne gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve düğmeye basıp tablonun sarı renkten turuncu renge dönüşmesini sağlayın. Sola dönüp ilerlediğinizde sağınızda kırmızı renkte bir tablo olacak.

Onunda önüne geçip aksiyon tuşuna basın ve düğmeye basıp kırmızı renkten mor renge dönüşmesini sağlayın. Sola dönüp ilerleyin ve diğer tarafa geçtiğinizde sağınıza gelen ilk sarı renkli tabloyu da aynı şekilde düğmesine basın ve sarıdan yeşile dönmesini sağlayın.

Sola dönüp biraz ilerlediğinizde sağınızda olan kırmızı tabloyu aynı şekilde aksiyon alarak kırmızıdan beyaz renge dönüşmesini sağlayın. Geriye dönüp diğer tarafa geçin ve soldaki 2. beyaz tablonun da rengini beyazdan koyu mor renge dönüştürün.

Şimdi tekrar geriye dönün ve yolun sonundaki bayan tablosunun önüne gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve düğmeye basıp mekanizmayı çalıştırın. İlerleyip yerdeki “Death Mask Without Mouth”’u alın. Geriye dönüp odadan çıkın. Sağa dönüp ilerleyin ve soldaki kapıdan girin.

Düz ilerleyip merdivenlerden yukarıya çıkın, sağa dönüp ilerleyin ve soldaki aradan devam edip yolun sonundaki kapıdan dışarıya çıkın. Sola dönüp düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Düşen tabutun yanına gidin ve demodan sonra zombiyi öldürün.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Düşen tabutun yanına gidin ve demodan sonra zombiyi öldürün.

Düz devam edip merdiven basamaklarından inin. Sağdaki kapıdan girin. Basamaklardan inin ve “Book Of Curse”’ü aldığımız tünele inin. Sola dönün ve ilk heykele “Death Mask Without Eyes”’ı yerleştirin. Bir yanındakine ise “Death Mask Without All”’ı yerleştirin.

Bir sonrakine ise “Death Mask Without Nose”’u yerleştirin. En son olarak da “Death Mask Without Mouth”’u yerleştirin. Düşen tabutun yanına gidin ve demodan sonra zombiyi öldürün. Tabutun yanında parlayan obje göreceksiniz.

Pompalı tüfek mermisi bu parıldayan şey, yerden alın ve tabutun içindeki düğmeye basın ve kapıyı açın. Sonrasında “Stone & Metal Object”’i alıp tünelden dışarıya çıkın. Tablo bulmasının olduğu hole dönmemiz gerekiyor. Yolu biliyorsunuz, devam edip tablo bulmacasının olduğu odaya girmeden sağdaki kapıdan girin.

Düz ilerleyip sağdaki arada bulunan kapıdan da girin. Sandığa ulaşın, sandıktan “Wind Crest” adlı taşı alın ve tekrar tablo bulmacasının olduğu odanın kapısının önüne gelin. Sağa dönüp aradan girin ve soldaki kapıdan girin. Düz ilerleyin ve gelen köpeği öldürün.

Soldaki mekanizma üzerinde “Stone & Metal Object”’i kullanın. Sağdaki kapıdan girin. Etraftaki eşyaları alın. Basamaklardan inip sağdaki kapıdan girin.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Horozun Yönünü W(West)'e doğru gelmesini sağlayın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Horozun Yönünü W(West)’e doğru gelmesini sağlayın.

Düz devam edin ve sağdaki rüzgârdan dönen horoz nesnesinin önüne gelin. Şimdi biraz daha aşağıda mavi renkli olanı göreceğiz. Ama önce bu horozun yönünü “W” yani “West”, batı yönüne getirin. Sola dönüp ilerleyin ve diğer mavi renkli olanını ise “N” yani “North”, kuzey yönüne getirin.

Düz devam edip kapıdan girin. Düz devam edip karşınıza gelecek olan kapıdan girin. Düz devam edip evin kapısının önüne gelin, kapıdan içeriye girin. Düz devam edin ve sola dönüp basamaklardan çıkın. Düz devam edip solda sandık var gerekli olan enerji ya da mühimmatı alın, fazlasını bırakın.

Geriye dönüp düz devam edin ve basamaktan inip tahta girişin üzerindeki “Crank”’i alın. Geriye dönüp evden çıkmayı deneyin. Bir totoş bize vurdu! Tanımıyoruz bu elemanı. Elemanda değil ya hani. Neyse hiç dalaşmadan uzaklaşın, Evden dışarıya çıkın. Kargaları gördüğünüz yere geri dönün.

Kargaları öldürün ve soldaki mezarlığa yaklaşın. 2 mezar taşı göreceksiniz. Sağdakinin üzerinde “Wind Crest”’i kullanın. Size 3 adet taş daha verecek ; “Moon Crest”,”Star Crest” ve “Sun Crest”. Bunları envanterinizde “Examine” edin ve arkalarındaki mekanizmayı dışarı çıkartın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın