Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Masanın üzerindeki mumları yakın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Masanın üzerindeki mumları yakın.

Zombiyi öldürün ve soldaki kapıdan girin. Biraz ilerleyip soldaki arada duran zombiyi öldürün. Devam edip soldaki kapıdan girin. Masanın üzerindeki mumları yakın. Soldaki dolabı ileriye ittirin ve aradan girip zombiyi öldürün.

Dolaba yönelin, dolaptaki “Musical Score”’u alıp envanterinize girin ve diğer nota kâğıdı ile birleştirin. Buradan çıkın ve diğer kapıdan da dışarıya çıkın. Devam edip diğer kapıdan da çıkın. Sola dönüp devam edin yolun sonundaki kapıdan çıkın.

Düz devam edin, yolun sonundan sola dönün ve sağdaki tekli kapıdan girin. Düz devam edip yolun sonundaki beyaz kapıdan girin. Sağa dönüp diğer tarafa geçin ve merdivenlerden aşağıya inin. Düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin.

Sağa dönüp düz ilerleyin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Sola dönüp ilerleyin, soldaki kapıdan girin. Piyanonun önüne gelin ve envanterinizdeki “Musical Score”’u kullanın. İçeriye Rebecca girecek. Rebecca‘yı pratik için orada bırakın, odadan dışarıya çıkın.

Sağa dönüp düz ilerleyin ve sağdaki kapıdan girin. Düz ilerleyin ve yolun sonunda soldaki kapıdan girin. Düz ilerleyin tekrar, merdivenlerin altındaki aradan geçip soldaki kapıdan girin. Sandığa ulaşın, önce “Wind Crest” adlı taşı bırakın sandığa, sonrasında sandıktaki “Emblem”’i alın yanınıza.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Piyanonun önüne gelin ve envanterinizdeki “Musical Score”'u kullanın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Piyanonun önüne gelin ve envanterinizdeki “Musical Score”’u kullanın.

İsterseniz “Ink Ribbon”’da alın ve arkanızdaki daktiloyu kullanarak bir kayıt yapın. Mühimmat ve enerjilerinizi alın yanınıza. Sonrasında “Ink Ribbon”’u sandığa bırakıp odadan çıkın. Sonrasında Rebecca’yı bıraktığınız piyanolu odaya geri dönün.

Rebecca size çalabildiğini söyleyecek ve demodan sonra açılan yere girin, heykelin altındaki “Gold Emblem”’i alın. Sonra envanterinize girip “Emblem”’i yerleştirin. Şimdi odadan çıkıp yemek odasının olduğu yere, şöminenin üzerine gelin.

Envanterinizdeki “Gold Emblem”’i kullanın. Büyük saatin ortasındaki açılan mekanizmaya gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve saati 06.00 ya ayarlayın. Saat sağa doğru kayacak ve açılan yerdeki “Shield Key”’i almalısınız. Sağa dönüp düz ilerleyin ve yolun sonundaki çiftli kapıdan dışarıya çıkın.

İlerleyip soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın ve sağdaki basamaklardan çıkıp sola dönün. Düz ilerleyip karşınıza gelecek kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki kapıdan girin. Devam edip diğer kapıdan da girin. Düz ilerleyin ve basamaklardan çıkıp kapıyı anahtarla açın, anahtarı atın ve içeriye girin.

Yılanla kapışma zamanı! Yılanı öldürdükten sonra kaçtığı yerdeki “Death Mask Without Nose”’u alın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Büyük saatin ortasındaki açılan mekanizmaya gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve saati 06.00 ya ayarlayın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Büyük saatin ortasındaki açılan mekanizmaya gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve saati 06.00 ya ayarlayın.

Geriye dönüp kapıdan çıkın, basamaklardan inip karşınıza gelen kapıdan da dışarıya çıkın. Devam edip diğer kapıdan da dışarıya çıkın. (Eğer “Jewelry Box”’u almadıysanız; Sağa dönüp devam edin ve soldaki yeşil kapıdan girin.

Duvarda asılı olan “Jewelry Box”’ı alın). Envanterinize girip bu kutunun üzerindeki 2 düğmeye de basın ve içinden çıkacak olan “Death Maskt Without All”’ı alın. Sağa dönüp düz devam edin ve yolun sonuna gelmeden sağdaki kapıdan girin. Düz ilerleyin ve sola dönüp devam edin, merdivenlerden aşağıya inin ve soldaki arada bulunan kapıdan girin.

Fuel Canteen”’i şimdilik sandığa bırakın. Odadan çıkın ve Sola dönüp devam edin, sağdaki aradan girip karşınıza gelen kapıdan girin. (Eğer bu kapıdan girişinize izin verilmiyorsa, merdivenlerden yukarıya çıkın, ilk soldaki aradan girip kapıdan dışarıya çıkın.

Sola dönüp düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki merdivenlerden aşağıya inin. Sola dönüp çiftli tahta kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki kapıdan girin. Hızlıca koşarak yolun sonundaki kapıdan girin. Buradan da düz devam edip yolun sonundaki çiftli kapıdan girin). Sağa dönüp düz devam edin ve soldaki kapıdan girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın