Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: 4 adet şövalye heykeli var.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: 4 adet şövalye heykeli var.

Düz ilerleyin ve piyanonun diğer tarafına geçip aradan girin, dolabı ittirin ve arkasındaki rafta bulunan “Musical Score”’u alın. Odadan dışarıya çıkın, Sağa dönüp düz ilerleyin ve sağdaki ilk kapıdan girin. Düz ilerleyip yolun sonunda, soldaki kapıdan girin.

Düz ilerleyip merdivenlerden yukarıya çıkın, Sola dönüp korkulukların diğer tarafına geçin. Sağdaki beyaz kapıdan girin ve sola dönüp düz devam edin, yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönüp düz devam edin, karşınıza gelecek olan kapıyı “Armor Key” ile açın, Sola dönüp ilerleyin ve sağdaki kapıdan girin.

Düz ilerleyin ve sağınıza gelen ilk kapının kilidini “Armor Key” ile açın, düz devam edin ve soldaki çiftli yeşil kapının kilidini de “Armor Key” ile açıp içeriye girin. 4 adet şövalye heykeli var.

Solda iki adet, sağda iki adet. Şu sırada yapın bulmacayı; Sağdaki şövalye heykelinin üstteki birinci olanını ittirin, sonra soldaki şövalye heykelinin alttaki 2. sırada olanını ittirin, sonra arkanızdaki şövalye heykelini ittirin.

Diğer şövalye heykeli zaten otomatik olarak yerine oturacaktır. Sonrasında ortada bulunan mekanizmadaki düğmeye basın. Envanterinizde yeriniz var ise alın, yoksa odadan çıkıp sola dönün ve yolun sonunda, sağdaki kapıdan girin.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Richard ile Rebecca'yı buluyoruz.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Richard ile Rebecca‘yı buluyoruz.

Devam edip diğer kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp aradan geçin ve karşınıza gelen kapının kilidini açın, geriye dönüp merdivenlerden aşağıya inin ve devam edip yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönüp ilerleyin ve soldaki kapının kilidini “Armor Key” ile açın.

Sola dönüp devam edin ve çiftli kapıdan girin. Devam edin ve sağdaki siyah kapıdan girin. Diğer kapıdan da girin, masanın üzerinde duran “Dagger”’ı alın. Sola dönüp duvara doğru yönelin. Pompalı tüfeği duvardan alın. Sonrasında envanterinize girip “Broken Shotgun”’ı kullanın.

Odadan çıkın, diğer kapıdan da dışarıya çıkın. Sola dönüp ilerleyin ve çiftli kapıdan girin. İlerleyip sağdaki kapıdan giriş yapın. Koridordan ilerleyin ve merdivenlerin altındaki arada bulunan kapıdan girin. Şimdi yerdeki “Shotgun shells” ve “Handgun Magazine”’i alın.

Odadan çıkın, merdivenlerden yukarıya çıkın, Sola dönün ve sağdaki kapıdan girin. Sağdaki masanın üzerindeki “Old Key”’i alın. Yatağın sağındaki boşluğa doğru ilerleyin ve yerdeki “Green Herb”’ü alın. Odadan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip yerdeki “Red Herb”’i alın ve karşıdaki kapının kilidini aldığınız “Old Key” ile açın ve girin.

Düz ilerleyin ve duvarda asılı olan tablo şeklindeki objeden “Fish hook”’u alın. Geriye dönüp kapının sağında duran aynı türdeki objeden ise altın arı objesini alın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Demodan sonra “Serum”'u aldığımız odanın kapısının önünde olacağız.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Demodan sonra “Serum”’u aldığımız odanın kapısının önünde olacağız.

İkisini envanterinize girerek “Examine” edin. Sonrasında kapının solundaki yerden de “Bee Specimen”’i alın. Şimdi bu objeye envanterinizdeki oluşturduğunuz “Lure of a bee”’yi yerleştirin. Kapının sağındaki obje üzerinde ise “Bee Specimen”’i yerleştirin ve tuşa basın.

Arıyı öldürün açılan bölmedeki “Wind Crest” adlı taşı alın ve soldaki kapıdan çıkın. Sağdaki kapıdan da dışarıya çıkın. Sola dönüp düz ilerleyin ve yolun sonunda yine sola dönüp aradan geçin, kapıdan girin. Sola dönüp ilerleyin, yeşil çiftli kapıyı da geçin ve solunuza gelen kapıdan girin.

Şimdi Rebecca Chambers ile Richard tanışıyoruz. Bizden “Serum”’u istiyor olacaklar. Kapıdan çıkıyoruz. Sola dönüp düz ilerleyin ve kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip yolun sonundaki tahta çiftli kapıdan girin. Sağdan devam edin, yolun sonundaki sağda olan kapıdan girin.

Sola dönüp ilerleyin ve sağa dönüp merdiven korkuluklarının diğer tarafına geçin, merdivenlerden aşağıya inin ve sağdaki araya girip soldaki kapıdan içeriye girin. Şimdi sağdaki raflarda “Serum” olacak, alın ve Richard ile Rebecca‘nın yanına tekrar dönün.

Demodan sonra “Serum”’u aldığımız odanın kapısının önünde olacağız. Şimdi tekrar önceki gittiğimiz yere dönüyoruz Richard ile Rebecca‘yı ilk gördüğünüz yere.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın