Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Envanterinize girip “Dog Whistle”'ı kullanacağınız yer burası.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Envanterinize girip “Dog Whistle”’ı kullanacağınız yer burası.

Envanterinize girip “Dog Whistle”’ı kullanın. Gelen köpekleri öldürün ve ilk gelen köpeğin boynundan düşen “Collar”’ı alın. Envanterinize girin ve “Collar”’ı “Examine” edin. Bir tuş olacak, basın ve içinden çıkan ufak bir demir parçasını göreceksiniz.

Bu demirin arkasını çevirip gerekli aksiyon tuşuna bastığınızda “Imitation of a key” olarak değiştiğine şahit olacaksınız. ;Envanterinizden çıkıp yola devam edin ve yolun sonundaki kapının kilidini açın. Geriye dönüp tekrar beyaz kapıdan girin.

Bu sırada “Dog Whitsle”’ı atmak isteyip istemediğimizi soracak, “Yes”’i seçip devam edin. Sola dönüp düz devam edin ve gelen zombileri öldürün. Merdivenlerin başına gelip sağdaki aradan düz devam edin ve karşınıza gelecek olan kapının kilidini açıp girin.

Düz devam edip yerde yatan zombinin solundaki aradan girin ve karşınıza gelen kapıdan girin. Basamaklardan yukarıya çıkın ve devam edip yerdeki “Armor Key”’i alın. Sonrasında duvarlar kapanacak ve karşınıza bir şövalye heykeli gelecek, diğer taraftan gelen şövalye heykelinin kalkanında döner bıçaklı bir mekanizma olacak.

Size gelmeden hemen envanterinize girin ve “Imitation of a key”’i kullanın. Mekanizma duracak ve sizde geriye dönüp basamaklardan inip kapıdan dışarıya çıkmalısınız. Şimdi düz ilerleyin ve soldaki aradan girip karşınıza gelecek kapıdan girin.

Sonrasında masanın olduğu yere doğru gelin. Arkanızdaki gardroba doğru dönün ve gerekli aksiyon tuşuna basın. Zombiyi odanın diğer tarafına geçip öldürmeniz açısından daha rahat olacaktır.

Sonrasında açılan dolaba dönün ve yerdeki “Old Key”’i alın. Odadan çıkın Sola dönüp ilerleyin ve soldaki kapıdan girin.

Solunuzda bir kapı daha olacak, onun kilidini ise “Old Key” ile açıp içeriye girin. Sola dönüp dolabın ara rafında duran “Flash Grenade”’yi alın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Solunuzdaki pompa mekanizmasının önüne gelip envanterinizdeki “Chemical”'ı kullanın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Solunuzdaki pompa mekanizmasının önüne gelip envanterinizdeki “Chemical”’ı kullanın.

Düz ilerleyip merdivenlerden aşağıya inin. Düz ilerleyin ve yolun sonundaki kapıyı “Armor Key” ile açıp girin. Yine dümdüz ilerleyin ve yolun sonundan sağa dönüp kapıdan girin. Solunuzdaki pompa mekanizmasının önüne gelip envanterinizdeki “Chemical”’ı kullanın.

Gelecek soruda ise “Red”’i seçin. Dev bitki ölecek ve siz de diğer tarafa geçip, duvarda asılı duran “Death Mask Without Eyes”’ı alacaksınız. Envanterinizde yeriniz var ise bitkileri alabilirsiniz, ama yoksa sonrasında gelip alma şansınız var. Şimdi geriye dönüp bu odadan çıkın.

Koridordan ilerleyin, camlar kırılıp zombiler geliyor olacak, isterseniz öldürmeden devam edin ve sola dönüp aradan girin. Sağdaki kapıdan girin. Sola dönüp yatağın üzerindeki “Handgun Magazine”’i alın. Sağda yerde yatan zombinin üzerinde envanterinizdeki “Fuel Canteen”’i kullanın ve yakın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Kaplan heykelinin üzerinde “Blue Gemstone”'u kullanın.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Kaplan heykelinin üzerinde “Blue Gemstone”’u kullanın.

Yanındaki dolapta duran “Broken Shotgun”’ı alın. Arkanızı dönüp masanın olduğu yere doğru ilerlerseniz, yerde Kerosene bidonunu göreceksiniz Eğer “Fuel Canteen”’inizde Kerosene kalmadı ise buradan doldurabilirsiniz. Geriye dönüp odadan çıkın.

Sola sönüp merdivenlerin önüne kadar ilerleyin ve soldaki araya girip kapıdan girin. ( Eğer birden bir zombi koşarak geliyorsa sakın öldürmeyi demeyin kapıdan girin, böyle durumlar ve sürprizler olması doğaldır) Şimdi sandığa “Death Mask Without Eyes”’ı bırakın, odadan çıkın.

Sağa dönüp düz ilerleyin ve yolun sonundaki siyah kapıdan girin. Sağa dönüp düz ilerleyin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Karşınıza gelen diğer kapıdan girin ve yemek odasına dönüyor olmalısınız. Şimdi düz ilerleyin ve sola dönüp yerdeki heykelden “Blue Gemstone”’u alın.

Geri dönüp geldiğiniz kapıdan girin. Yine karşınızdaki kapıdan girip ilerleyin ve sağdaki araya girip soldaki kapıdan içeriye girin. Solunuzda duran kaplan heykelinin üzerinde “Blue Gemstone”’u kullanın ve mekanizma hareket ettikten sonra açılan bölmeden “Shotgun Shells”’i alın. Geriye dönüp odadan çıkın.

Sağa dönüp ilerleyin ve sola dönüp yolun sonundaki kapıdan girin. Sola dönün ve solunuza gelecek olan ilk kapının kilidini “Armor Key” ile açarak girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın