Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Silah sesinden sonra Chris Redfield sesin geldiği yere gidiyor.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Silah sesinden sonra Chris Redfield sesin geldiği yere gidiyor.

Jill Valentine ve Albert Wesker ile malikanede başlıyoruz. Silah sesinden sonra Chris Redfield sesin geldiği yere gidiyor. Şimdi düz ilerleyin ve şöminenin üzerindeki “Emblem”’i alın ve sağdaki kapıdan girin. Sola dönüp düz ilerleyin ve araya giren demoyu izleyin.

Zombiyle uğraşmadan hemen geri dönüp Jill ile Wesker’ın yanına salona dönün. İkisini de bulamayacağız, ilerleyin ve yerdeki tabancayı alın. Zombi ile karşılaştığımız yere dönün. Zombiyi öldürmeden soldaki aradan devam edin ve soldaki kapıdan girin.

Düz ilerleyip kuş kafesinin yanındaki “Handgun Magazine”’ı alın. Merdivenlerden yukarıya çıkın ve kapıdan girin. Düz ilerleyip yerdeki “Green Herb”’ü alın. Arkanızı dönüp soldaki aradan girip ilerleyin. Zombiyi öldürün. Devam edip heykelin üzerindeki “Golden Arrow”’u alın.

Aynanın solundaki zombiye ateş edin, yere düştüğünde aynanın önündeki “Handgun Magazine”’i alın.Zombiyi öldürün ve sonrasında envanterinize girerek, “Golden Arrow”’u seçin ve “Examine” yapın. Okun ucundaki taşı sapından ayırın. Şimdi envanterden çıkın ve sağdaki kapının kilidini açın ve girin.

Zombiyi öldürün, heykeli açık olan iki korkuluğun arasındaki boşluğa doğru ittirin ve aşağıya ittirin. Sonrasında sağdan devam edin ve çiftli tahta kapıdan dışarıya çıkın. Soldan düz ilerleyin, merdiven basamaklarından inin ve soldaki kapıdan girin. Basamaklardan inin ve sağa dönüp diğer basamaklardan da inip zombileri öldürün.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Book Of Curse'ün olduğu yer.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Book Of Curse’ün olduğu yer.

Sola dönüp mezar taşının başına gelin ve envanterinizdeki ok başını kullanıp mekanizmayı çalıştırın, geçidi açın. Aşağıya inin ve sağa dönüp büyük tabutun altındaki silindir şeklindeki bloğun üzerinde duran “Book Of Curse”’ü alın.

Envanterinize girip bu kitabı “Examine” edin ve kitabın arkasını çevirip anahtarı alın. Envanterinizden çıkın, geriye dönüp merdivenlerden yukarıya çıkın.

Sağa dönüp diğer mezarlıkların olduğu yerdeki ağacın dibinden “Shotgun Shells”’i alın. Geriye dönüp düz ilerleyin ve sağdaki basamaklardan çıkın, kapının olduğu yerdeki basamaklardan da çıkıp kapıdan girin. Sola dönüp basamaklardan yukarıya çıkın ve karşınıza gelen kapıyı anahtarla açıp girin.

Düz ilerleyin ve gelen zombileri öldürüp, sağdaki ikinci kapıya geldiğinizde dolabın üzerindeki “Wooden Mount”’u alın ve yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönün ve masanın üzerindeki “Dog Whistle”’ı alın. Odanın diğer kapısından çıkın. Zombilerden kaçarak aşağıya inin ve merdivenin altındaki kapıdan girin.

Yerdeki “Fuel Canteen”’i alın. “Emblem”’i sandığa bırakın. Daktilonun üzerindeki “Old Key”’i alın. Bu odadan çıkıp zombileri eğer yeteri kadar merminiz var ise öldürün ve merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın.

Resident Evil HD Remaster - Chris Redfield: Dog Whistle'ı alacağınız oda.

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield: Dog Whistle’ı alacağınız oda.

Sola dönüp düz devam edin ve yolun sonundan sağa dönüp kapıdan girin. Yerdeki “Green Herb”’i alın, sağa dönüp şöminenin önüne gelin. Envanterinizden “Lighter”’ı kullanın. Sonrasında Envanterinizdeki “Wooden Mount”’u kullanıp,”Map of the Mansion 2F” haritasını alın.

Geriye dönüp odadan çıkın, Düz ilerleyip koridora gelin ve yine merdivenlerden aşağıya inin, düz ilerleyip karşınıza gelecek olan kapıdan girin. Sola dönüp büyük çiftli siyah kapıdan girin. Sağdaki ilk kapıdan değil de karşınıza gelecek olan tekli siyah kapıdan girin.

Şimdi küvetteki suyu boşaltın. Zombiyi öldürün ve küvetteki “Old Key”’i alın ve odadan çıkın. Yolu takip edip sondaki beyaz kapıyı “Old Key” ile açarak girin. Envanterinizde yeterince yer var ise 2 adet “Green Herb” ile 1 adet “Red Herb”’ü alabilirsiniz.

Sonrasında el arabasının üzerinde duran “Chemical”’ı alın ve buradan geri dönüp kapıdan çıkın. Soldaki siyah tahta kapıdan girin. Koşar adımla ilerleyin ve köpekleri öldürmeden yolun sonundaki kapıdan girin. Düz devam edip heykelin önündeki çiftli kapıdan dışarıya çıkın.

Düz devam edip soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın ve yine soldaki basamaklardan çıkıp ilerleyin, Sağdaki çiftli tahta kapıdan gibin. Sağdan devam edip 2. kapıyı anahtarla açıp girin. Sola dönün ve beyaz kapıyı “Old Key” ile açıp girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın