Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kapsülü mekanizmaya yerleştirin ve yakıtın dolmasını bekleyin.

Kapsülü mekanizmaya yerleştirin ve yakıtın dolmasını bekleyin.

Geriye dönüp yürüyerek kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip basamaklardan çıkın ve sola dönüp aradan girin ve kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp düz devam edin, tünel geçişinden geçip karşıdaki çiftli kapıdan girin.

Sağdaki tekli kapıdan girin, düz ilerleyin ve soldaki “Warning” yazısının bulunduğu mekanizmaya geldiğinizde gerekli aksiyon tuşuna basın ve kapsülü yerleştirin. Aldıktan sonra yürüyerek(!) geriye dönün ve odadan dışarıya çıkın. Sola dönüp düz devam edin ve çiftli kapıdan dışarıya çıkın.

Düz devam edip tünel geçişinden devam edin ve sağa dönüp düz ilerleyin, soldaki demir kapıdan girin. Düz devam edip sağdaki basamaklardan aşağıya inin ve kapıdan girin. Sağa dönüp ilerleyin ve yol sonundan sola dönüp düz ilerleyin, sağdaki mekanizmayı kullanarak kapsülü yerleştirin.

Şimdi geriye dönüp kapının önünden geçin ve devam edip beyaz kapıdan girin. Sağdan devam edip diğer çiftli kapıdan girin.

Monitöre yönelip sistemi aktif hale getirin. Buradan kapsülü koyduğumuz yere gelinceye kadar geri dönüyoruz. Sonrasında ilerleyip çiftli kapıdan dışarıya çıkıyoruz. Basamaklardan çıktıktan sonra sola dönüp kapıdan dışarıya çıkıyoruz.

Uzaktan isabetli Magnum silahı ile ateş ederseniz ölmesi an meselesi!

Uzaktan isabetli Magnum silahı ile ateş ederseniz ölmesi an meselesi!

Sağa dönüp düz ilerliyoruz ve tünel geçişinden geçip tam karşıdaki çiftli kapıdan giriyoruz. Düz ilerleyip mekanizmanın tüm kollarını aşağıya indiriyoruz, kapıdan giriyoruz. Basamaklardan aşağıya iniyoruz ve kapıya geldiğimizde gerekli aksiyon tuşuna basıyoruz.

Demodan sonra geri dönüyoruz, buradaki kapıdan dışarıya çıkıyoruz ve düz ilerleyip karşıdaki diğer çiftli kapıdan dışarıya çıkıyoruz. Düz ilerleyip tünel geçişinden geçiyoruz, sağa dönüp soldaki demir kapıdan giriyoruz. Düz ilerliyoruz ve soldaki aradan geçip asansörü çağırıyoruz.

Sonrasında asansöre biniyoruz ve araya demo giriyor, Rebecca yanımıza geliyor, o da bizimle asansöre biniyor. Düz ilerliyoruz ve soldaki kapıdan giriyoruz. Albert Wesker ile karşılaşıyoruz tekrar, demoyu izleyin. Sonrasında “Tyrant” ile karşılaşıyoruz. 4 isabetli Magnum atışı ile eleman ölüyor.

Sonrasında ilk olarak Rebecca‘nın yanına gidiyoruz, yerden kaldırıyoruz. Albert Wesker‘ın yanına doğru ilerleyin, soldaki aradan düz devam edin ve monitörlerin olduğu panele yaklaşıp kapının kilidini açın. Geriye dönüp kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip asansöre binin ve yukarıya çıkın.

Düz ilerleyip sola dönün ve sağdaki aradan girip kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin, tünel geçişinden geçip karşınıza gelen çiftli kapıdan girin.

Rocket Launcher ile Tyrant'ı eşekler cennetine gönderin!

Rocket Launcher ile Tyrant‘ı eşekler cennetine gönderin!

Düz ilerleyip diğer çiftli kapıdan girin ve basamaklardan aşağıya inip Jill‘in yanına dönün, kapının kilidi açık, içeriye girin. Demodan sonra dışarıya çıkıyoruz, Geriye dönüp basamaklardan çıkın ve kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip çiftli kapıdan dışarıya çıkın, soldaki çiftli kapıdan da girin ve basamaklardan yukarıya çıkıp, sola dönün, düz devam edin ve yolun sonundaki çiftli kapıdan girin.

Sandığa ulaşın, tüm enerji ve mühimmatları alın, son defa kaydedin oyunu. Sonrasında merdivenlerden yukarıya çıkın. Soldaki kapıdan girin. Solda yerde duran “Shotgun Shells”’i alın ve düz devam edin, demodan sonra ilerleyin ve yerdeki “Fuse Unit”’i alın.

Devam edip sağdaki mekanizma üzerinde “Fuse Unit”’i kullanın ve demodan sonra asansöre biniyoruz. Yukarıya çıktıktan sonra geri sayım başlıyor, düz ilerleyin ve yerdeki “Signal Rockets”’ı alın, envanterinize girerek kullanın ve demoyu izleyin.

Sonrasında Tyrant tekrar sahneye ve son defa sahneye çıkıyor! 10-15 isabetli atıştan sonra ( tavsiyem uzaktan vur-kaç ile kapışın ) Brad Vickers size helikopterden “Rocket Launcher”’ı atacak. Hemen alıp Tyrant‘ı tarihe gömün. Sonrasında demo girecek, izleyin.

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz...

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın