Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Flamethrower'ı yerleştirip kapıyı açıyoruz.

Flamethrower‘ı yerleştirip kapıyı açıyoruz.

Geriye dönüp düz ilerleyin ve karşınıza gelecek kapının sağındaki alana “Flamethrower”’ı yerleştirip kapıdan girin. Düz ilerleyip sola dönün ve soldaki mekanizma üzerinde “Hexagon Crank”’i 3 defa kullanın, 3. defadan sonra ise kayanın üzerinize geleceğini bilin, burada koşarak düz ilerleyin ve soldaki araya girin.

Sağdaki kapıdan girin. Şimdi buradaki yapmamız gereken olay, dışarıdaki heykeli düz ittirip soldaki duvarda izi ile belli olan mekanizmanın önüne önce getiriyoruz, sonra kapının yanındaki duvarın üzerinde duran delikte, envanterimizdeki “Hexagon Crank”’i kullanıyoruz ve heykelin dışarıya doğru gelmesini sağlıyoruz, tekrar kullanarak mekanizmanın geri çekilmesini sağlıyoruz.

Şimdi ittirerek ortadaki dairesel mekanizmaya doğru getirin heykeli, arkası diğer heykelin önüne bakacak şekilde dairesel mekanizmada bu heykeli döndürün. Sonra düz ittirip diğer heykelin sağındaki boşluğa oturtun. Açılan yerdeki “Cylinder” adındaki objeyi alın ve dışarıya çıkın.

Sola dönüp düz ilerleyin ve sağa dönüp kayanın yanındaki aradan devam edip kapıdan girin. Solda duvarda asılı olan “Flame thrower”’ı alın ve düz ilerleyip soldaki çiftli kapıdan girin. Düz ilerleyip karşıdaki kapıdan dışarıya çıkın.

Heykeli yerine yerleştirin.

Heykeli yerine yerleştirin.

Düz ilerleyip sola dönün ve devam edip sağdaki araya girin, soldaki mekanizma üzerine gelip gerekli aksiyon tuşuna bastığınızda “Flamethrower”’ı buraya yerleştirmeniz gerekiyor. Sonrasında kapıdan girin. Düz devam edip, sağa dönün ve sandığa “Hexagon Crank”’i bırakın.

Sağa dönüp devam edin ve kapıdan girin. Düz devam edip soldaki basamaklardan aşağıya inin, sağdaki kapıdan girin. Düz devam edip karşıdaki aradan girin ve paneli kullanıp, “Shaft”’ı alın. Envanterinize girip, “Cylinder” ile “Shaft”’ı “Combine” edin, sonrasında da “Examine” edip roma rakamlarının üst üste geleceği şekilde sağa döndürün.

Envanterden çıkık panele tekrar “Cylinder Shaft”’ı yerleştirin. Sonrasında gelecek ekranda ise tuşları şu şekilde basarak aktif edin; 4, 2, 3, 1. Sonrasında asansörün gücü gelmiş olacak. Geriye dönüp asansöre binin ve aşağıya inin.

Düz ilerleyip sola dönün, devam edin ve sağdaki beyaz kapıdan girin. Düz devam edin ve yol ayrımında sağdan girip devam ediyoruz. Bir mekanizma kolu göreceksiniz, es geçip sağdan devam edin ve basamaklı bölgeye geldiğinizde, soldaki araya girin, demir kapıdan da içeriye girin.

Düz devam edin, kutunun sağına geçip duvara doğru biraz ittirin. Sonrasında soldan dönüp düz karşıdaki asansöre doğru ittirin.

Kutuyu Pres makinesine ittirin ve Broken Flamethrower'ı alın.

Kutuyu Pres makinesine ittirin ve Broken Flamethrower‘ı alın.

İttirdikten sonra, sağdaki kırmızı ışık yanan paneli kullanarak, kutunun diğer tarafa geçmesini sağlayın. Geriye dönüp buradan çıkın. Düz ilerleyip soldaki aradan girin, elemanı 3 isabetli Magnum atışı ile etkisiz hale getirin ( Ne yazık ki ölümsüz, öldürmeye çalışmayın! ), düz devam edip basamaklardan inin ve beyaz kapıdan dışarıya çıkın.

Sola dönüp devam edin ve sandığın karşısındaki merdivenlerden aşağıya inin. Sağa dönüp ilerleyin ve kutuyu duvarın dibine doğru ittirin, kırmızı ışık mekanizmasının olduğu yerde büyük bir pres makinesi var, üstünde sarı siyah çizgili görüntüsü olan bu mekanizmaya doğru kutuyu ittirip aşağıya düşürün.

Sonrasında soldaki kırmızı ışığı olan mekanizmayı çalıştırın. Kutu parçalanacak ve aşağıya inip “Broken Flamethrower”’ı almamız gerekecek. Aldıktan sonra basamaktan çıkın ve geriye dönüp merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın.

Her ihtimale karşı sandığa girin, “Medal of Wolf” ve “Medal of Eagle”’ı almadıysanız yanınıza alın. Biraz mühimmat ve enerji takviyesi yapın.

Sola dönüp devam edin ve beyaz kapıdan girin. Düz ilerleyip yol ayrımında sağa dönün, kolu çevirin ve koşarak düz devam edip basamaklardan aşağıya inin ve sola dönüp düz devam ettiğinizde sağdaki mekanizma üzerinde envanterinizdeki “Broken Flamethrower”’ı kullanın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın