Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dev Yılanı öldürün ve Last Book Vol.2 adlı kitabı alın.

Dev Yılanı öldürün ve Last Book Vol.2 adlı kitabı alın.

Sola dönüp düz devam edin, sağa döndüğünüzde geldiğiniz aradan sağa dönün ve devam edip kapıdan girin. Geldiğimiz yer, şövalye tuzağının olduğu oda. Düz devam ediyoruz ve yolun sonundaki şövalye heykelinin solundaki aradan girip anahtarla kapıyı açıyoruz ve anahtarı atıyoruz, kapıdan giriyoruz.

Düz devam ediyoruz ve dev yılan karşınızda! Hızlı hareket edip merdivenlerden aşağıya inin ve öyle savaşın derim. Eleman öldükten sonra sağdaki kitaplıkları kontrol edin. Yerdeki “Last Book Vol.2” adlı kitabı alın ve envanterinize girip bu kitabı “Examine” edin, içinden çıkacak olan “Medal Of Wolf”’ü alın.

Buradan merdivenleri kullanarak geriye dönün, şövalye tuzağının olduğu odaya gelin. Düz devam edip, basamaklardan da aşağıya inin ve odadan çıkın. Düz devam edin ve soldaki aradan girip yolun sonuna kadar ilerleyin. Sağdaki kapıdan dışarıya çıkın.

Sola dönüp ilerleyin ve çiftli kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip basamaklardan inin ve soldaki kapıdan girin. Basamaklardan inip düz ilerleyin ve sağdaki demir parmaklıklı kapıdan girin. Düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin. Yine düz ilerleyip soldaki kapıdan girin. Düz devam edin ve kapıdan girin.

Crank ile su sistemini kapatıp, asansörden aşağı indikten sonra geçit açılıyor.

Crank ile su sistemini kapatıp, asansörden aşağı indikten sonra geçit açılıyor.

Düz devam edip çiftli kapıdan dışarıya çıkın. Tekrar düz ilerliyoruz ve demir parmaklıklı kapıdan giriyoruz. Merdivenlerden aşağıya inip karşıya geçiyoruz ve diğer merdivenlerden tırmanıp sola doğru düz ilerliyoruz, yolun sonundaki asansörden aşağıya iniyoruz.

Düz devam edin ve sola dönüp iki sütunun arasından geçin, soldaki asansörün yanına gelip, boşlukta envanterinizdeki “Battery”’i kullanın. Sola dönüp asansörü kullanın ve yukarıya çıkın. Düz ilerleyip sola dönün ve basamaklardan çıkıp kapıdan girin.

İlerleyin, sola dönün ve mekanizma üzerinde “Crank”’i kullanın. Suyun tekrar dolmasını sağlayın ve geriye dönüp kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip sağdaki aradan girin ve asansörü kullanarak aşağıya inin. Düz ilerleyip sütunların arasından geçin, karşıdaki geçitten girin ve merdivenleri kullanarak aşağıya inin.

Sağdaki kapıdan girin. Düz ilerleyip sola dönün ve basamaklardan inip, kapıdan girin. Sağa dönüp ilerleyin ve yerdeki “Handgun Magazine”’i alın ve devam edip sola dönün, sağdaki aradan girin, yine yerdeki “Handgun Magazine”’i alın ve kapıdan girin.

Düz ilerleyip sola dönün ve tekrar sola döndüğünüzde ise Enrico Marini ile tanışacaksınız. Demodan sonra, adamın üzerindeki “Hexagon Crank”’i alın.

Enrico Marini öldükten sonra, elindeki Hexagon Crank'i alın.

Enrico Marini öldükten sonra, elindeki Hexagon Crank‘i alın.

Geriye dönüp ilerleyin ve gelen Hunter‘ı haklayıp devam edin, kapıdan girin. Düz devam edin ve yolun sonundan sola dönüp kapıdan girin. Basamaklardan çıkın ve diğer 2 Hunter‘ı da öldürüp sağdaki arada bulunan kapıdan girin.

Sağa dönüp düz ilerleyin ve sandığa ulaşıp, “Crank”’i ( Sapı yeşil olanını ) sandığa bırakın, sandıktan “Survival Knife” ve “Medal Of Wolf” ile “Medal of Eagle”’ı alın. Soldaki duvar üzerinde “Hexagon Crank”’i kullanın ve geçidi açın.

Düz ilerleyin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Sağda duvarsa asılı olan “Flamethrower”’ı alın. Düz ilerleyip sağa dönün ve yukarıya kadar gidin, sonrasında geriye dönüp ilerleyin ve taş yerinden oynamaya başladığında koşarak kapının olduğu araya girin.

Sonrasında düz ilerleyip sağa dönün ve taşın önceki yerine gelip solda duvarda duran “Shotgun Shells”’i alın. Geriye dönüp düz ilerleyin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Dev örümcek karşımızda! Elemanı bir kaç el isabetli Magnum atışı ile öldürün.

Sonrasında karşıdaki örümcek ağları ile kaplı kapıyı da envanterinizden “Survival Knife”’ı seçerek, kapıdaki ağları kopartın, kapıdan girin. Sola dönüp ilerlediğinizde, yerdeki “Blue Herb”’leri alın ve soldaki duvarda asılı olan “Map of the Courtyard B1” haritasını alın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın