Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield
0

Resident Evil HD Remaster – Chris Redfield

Mar 13 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yellow Gemstone'u kullanın ve MO Disk'i alın.

Yellow Gemstone‘u kullanın ve MO Disk‘i alın.

Düz ilerleyin ve sağa dönüp devam edin, sola döndüğünüzde ilk kapıdan girin. Devam edin ve merdivenlerden aşağı inip soldaki arada bulunan kapıdan girin. Sandığa ulaşıp “Battery” ve “Medal Of Eagle”’ ve “Fuel Canteen”’i bırakın.

Geri dönüp odadan çıkın ve merdivenlerden yukarıya çıkın, sola dönüp aradan girin ve soldaki kapının kilidini anahtarla açıp içeriye girin. Sağdaki duvarda bulunan düğmeyi kullanın ve ışığı söndürün. Sonrasında iki tane dolap olacak, onları biri bufalonun kafasının altına diğerini de geyiğin kafasının altına gelecek şekilde ittirin.

Sonrasında hangisini önce alacak iseniz kartalın altından geçip, dönüş sırasında sizi görmeden alabilirsiniz. Buradan alacağınız iki farklı renkteki “Red Gemstone” ve “Yellow Gemstone” olacak. Aldıktan sonra dışarıya çıkın. Sağa dönüp merdivenlerden aşağıya inin ve düz devam edin.

Gelen Hunter‘ları öldürün ve yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönün ve ilerleyip soldaki aradaki kapıdan girin. Kaplan heykelinin üzerinde “Yellow Gemstone”’u kullanın ( Sakın “Red Gemstone”’u kullanmayı denemeyin, tuzak devreye giriyor ve tavandan yılanlar düşmeye başlıyor. Bu durumda hemen arkanızdaki kapıdan dışarıya çıkın ve tekrar içeriye girin. Yerden taşı alıp, heykele doğru taşı takın ).

Zombiyi öldürüp, Jewelry Box'ı alın.

Zombiyi öldürüp, Jewelry Box‘ı alın.

Açılan mekanizmada çıkacak olan “Mo Disk”’i alın ve buradan çıkın. Sandığın olduğu odaya geri dönün ve “Mo Disk”’i sandığa bırakın, daha kullanmadığımız diğer “Mansion Key”’i de yanınıza alın. Şimdi tekrar kaplan heykelinin olduğu odanın holüne dönün ve düz devam edip kapıdan girin.

Sola dönüp düz devam edin ve asansör boşluğunun diğer tarafına geçin, basamaklardan inip kapının kilidini “Mansion Key” ile açın ve geriye dönüp basamaklardan çıkın, sağdan devam edin ve soldaki kapıdan girip yemek odasına geri geliyoruz.

Yemek odasında düz ilerleyip çiftli kapıdan çıkıyoruz. Düz ilerleyip yolun sonunda, soldaki tekli kapının kilidini anahtarla açıp içeriye giriyoruz. Düz ilerleyip sola dönüyoruz, araya girdikten sonra sağa dönüp kapıdan giriyoruz. Zombiyi öldürüyoruz ve sağa dönüp dolaptaki “Jewelry Box”’ı alıyoruz.

Envanverimize girip, bu kutu ile “Red Gemstone”’u “Examine” ediyoruz. Bulmaca için parçaları birleştiriyoruz, kutunun içinden çıkan “Emblem Key”’i alıyoruz ve odadan çıkıyoruz. Diğer kapıdan da çıkıyoruz. Soldaki çiftli kapıdan giriyoruz ve düz devam edip heykelin arkasındaki kapıdan giriyoruz.

Düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Düz devam edin ve gelen Hunter‘ları öldürüp, aradan girin, sağdaki çiftli kapıdan giriş yapın.

Rebecca'yı Hunter'ın elinden kurtarın.!

Rebecca‘yı Hunter‘ın elinden kurtarın.!

Düz ilerleyip sağdaki kapının kilidini anahtarı kullanarak açın, anahtarı atın ve tablo bulmacasının olduğu odaya girin. Açılan geçidin olduğu yere ilerleyin ve sağa dönüp demir parmaklıklı kapının kilidini “Old Key” ile açın. Bu odadan geriye dönüp çıkın.

Sonrasında demin kilidini açtığımız, sağdaki kapıdan girin. Demodan sonra, masanın lambasını yakın ve soldaki dolabın üzerinde bulunan “Metal Object”’i alın, odadan çıkın. Sola dönüp ilerleyin ve soldaki tekli kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki aradan sandığın bulunduğu odaya girin.

Metal Object”’i sandığa bırakın. Sonrasında odadan çıkıp merdivenlerden yukarıya çıkın ve sağa dönüp ilerleyin, soldaki aradan devam edip kapıdan girin. Sağa dönüp ilerleyin ve soldaki kapıdan girin Hunter‘ı öldürün ve Rebecca‘yı kurtarın.

Şimdi gitmediğimiz tek yer var, orada da dev yılanla tekrar karşılaşacağız. O yüzden güçlü silahınızı alın ve biraz enerji alın yanınıza. Fazladan da “Crank” ve “Battery”’de yanınızda bulunsun. İsterseniz kayıt yapın. Dışarıya çıkın, merdivenlerden yukarıya çıkın ve sağa dönüp soldaki aradan girin, kapıdan dışarıya çıkın.

Sola dönüp devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin. Düz devam edin ve yolun sonundaki çiftli kapıdan girin. İki Hunter‘ı öldürün ve düz devam edip, sağdaki ilk kapıdan girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın