21.2 C
İstanbul
23 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Hızlıca ilerleyin ve yolun sonunda solda duran sarı renkli merdivenden tırmanmaya çalıştığınızda Nemesis’i göreceksiniz, durmayın tırmanmaya devam edin! Sonrasında devam edip bir kat üste çıkın, yine geliyor terbiyesiz, aldırmayın kontrol size geçtiğinde ilerleyin sağdaki kalasları kullanarak karşıya geçin ve sağa dönüp devam edin.

Karşıya atladıktan sonra sağa dönüp ilerleyin ve sağdaki kalasların da üzerinden geçip sarı renkli merdivene tırmanın, sağdaki merdivene de tırmanın. Şimdi hızlı olmanız gerekiyor aksi halde alevler içinde kalmanız olası.

En son merdivene geldiğinizde ise büyük sandığı göreceğiz. En sağdaki alandan “Notice of Demolition Delay” yazısını okuyun. Almadığınız mühimmat ya da enerji varsa alın yanınıza. Sonrasında isterseniz bir kayıt yapıp sağdaki merdiveni kullanarak çıkın ve ara sahneyi izleyin. Buradaki önceliğiniz Nemesis’in sırtındaki gaz tankı. Onu havaya uçurmalısınız ki eleman paket olsun.

Birkaç isabetli atışla eleman patlayacak ve sizde ara sahneye şahit olacaksınız. Sonrasında tekrar Carlos ile irtibata geçeceğiz. Yolu takip edin ve itfaiye aracının olduğu yere kadar ilerleyip platforma tırmanın. Düz devam edin, platformdan indikten sonra sağdaki otoparka doğru ilerleyin ve en sondaki arabanın önünde duran çantadan “High – Grade Gunpowder”’ı alın.

Geri dönüp ana caddeden sağa kıvrılın ve tabelasında “Gun Shop Kendo” yazan dükkâna girin. Etraftaki “Explosive B” ve “Explosive B” tozunu, yeşil bitkiyi ve “Semi-Auto Barrel (Shotgun)” silah parçasını alın. Envanterinizdeki pompalı tüfek ile birleştirin. Diğer tarafa geçin ve tabanca mermisini alın, sürpriz! Capcom’un temcit pilavına çevirdiği güzelim oyundaki sahneler bile bir önceki oyun ile aynı!

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm - Hardcore Zorluk derecesindeki metro bulmacası.
Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm – Hardcore Zorluk derecesindeki metro bulmacası.

Bay “Kendo” ile konuştuktan sonra sağdaki duvarda asılı olan “Kendo’s Gate Key” anahtarını alın, geri dönüp büyük sandığa alacaklarınız varsa ya da eksikleriniz alın derim. Sonrasında buradan çıkıp sağdaki aradan demir kapının kilidini envanterinizdeki anahtarla açın ve girin.

Düz ilerleyip gelen zombileri öldürün ve sağda yerde duran kırmızı bitkiyi alın, yolun sonundaki kapıdan girin ve ilerleyip bir diğer zombiyi de gebertin. Evin merdivenlerinden en üste kata çıkıp kapıdan girin, masanın üzerindeki “Raccoon Times Reader’s Column” yazısını okuyun, arkanızdaki çantanın kilidini maymuncukla açın ve “Explosive Rounds”’u alın.

Şimdi kapıdan çıkıp aşağı inin ve alttaki kapıdan dışarıya çıkın. Biraz ilerledikten sonra yine geliyor terbiyesiz Nemesis. Elinde bu sefer sağlam bir roket atar var. Taktiği aslında belli, kırmızıya yakınlaştığında lazer ışığı anlık olarak sağa ya da sola manevra yapmak. Bayıltmaya gerek yok, bir şey vermiyor zaten.

Hızlıca koşup yolu takip edin, polis arabasını geçtiğinizde üzerinize koca arabayı fırlatıyor edepsiz! Bu sırada ara sahne giriyor ve Carlos ile irtibata geçiyoruz tekrardan. Düz devam ettiğinizde ise bir yere gitmeyi düşündüğünüz an bir roket saldırısı daha ve barikatların diğer tarafına bizi fırlatıyor. Yılmak yok, yola devam edip merdivenden çıkın ve diğer taraftan inin.

İlgili Yazılar

Broken Sword 1 – Shadow of the Templars: Director’s Cut – Tam Çözüm

GamerAdmin

Main Scenario: Letter From Silent Heaven

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo B

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku