Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm
0

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Nis 04 GamerAdmin  

Şimdi buradan çıkın ve geri dönüp bu sefer es geçtiğimiz yere soldan girin. Düz devam edip gelecek olan iki yaratığı öldürün ve merdivenlere gelmeden sağdaki platformun üzerinde duran “Flame Rounds”’u alın. Devam edip merdivenlerden tırmanın ve kapıdan girin. Düz ilerleyip masanın üzerinde duran “Battery Pack”’i alın, düz devam edip dolabın içindeki “High-Grade Gunpowder”’ı alın.

Sola dönüp ilerleyin ve soldaki masanın üzerinde duran “A Love Letter?” yazısını okuyun, solda yerde duran yeşil bitkiyi alın ve dolapları kolaçan edin. Kilitli dolaptan “Explosive A” tozunu alın. Şimdi buradan çıkın ve geldiğimiz yoldan düz devam edip platformdan kaydığımız yerin yakınına kadar gelmelisiniz. Bu arada geri dönüşte yolunuza iki tane daha kurbağa surat çıkacak bilginiz olsun. Yaklaştığınızda ise sol duvarın bitişiğinde sarı renkli bir merdiven göreceksiniz, onu tırmanın.

Şimdi sola doğru ilerleyip merdivenleri tırmanın ve sağdaki kapının yanındaki mekanizmada “Battery Pack”’i kullanın. Kapı açılacak ve içeri girmelisiniz. Düz ilerleyip merdivenleri çıkın ve bir diğer kurbağa surat ile karşılaşın. Elemanı öldürdüğünüzde soldaki aradan devam edip sarı renkli olan demir parmaklıklı kapının kilidini açın, girin ve soldaki kapının mekanizmasından “Battery Pack”’i alın.

Şimdi geri dönüp parmaklıklı kapıdan geçin, düz ilerleyip soldaki aradan devam edin ve sarı renkli merdiveni indirin. Geri dönüp düz devam edin ve yolun sonunda duran kapının yanındaki mekanizmada “Battery Pack”’i kullanın. İçeri girin ve soldaki masanın üzerinde duran “Hip Pouch”’u alın, sağdaki masanın üzerinden barut tozunu alın.

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm - Yeni tür yaratığın Jill'e saldırıp parazit geçişi yaptığı an.

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm – Yeni tür yaratığın Jill’e saldırıp parazit geçişi yaptığı an.

Yeşil sandalyenin solundaki alandan “Explosive A” tozunu alın ve buradan çıkıp mekanizma üzerinden “Battery Pack”’i geri alın. Şimdi indirdiğimiz merdivene gidin aşağı inin ve soldaki aradan diğer kapının mekanizmasında “Battery Pack”’i kullanım kapıdan girin. Düz ilerleyip merdivenlerden çıkın ve Carlos ile yine irtibata geçmeye çalışıyor Jill.

Yolun sonundaki merdivenlerden tırmanın ve ara sahneyi izleyin. Burada sakın Nemesis ile kapışmayı denemeyin, buradaki tek düşmanınız Nemesis değil; Alevler! Siz Nemesis’e birkaç mermi sallayana ve bayıltana kadar etrafınızı alevler saracaktır, zaten bayıltsanız da size kutu vermiyor. Dikkate alın derim. Şimdi hızlıca zombileri atlatıp açık yerden girin ve Jill’in kepenkleri indirmesini izleyin.

Hızlıca düz ilerleyip karşınıza gelen kapıdan girin. Sağ taraftaki bölümde masanın üzerinde duran “Explosive A” tozunu alın, biraz daha sağa dönün ve merdivenin dibindeki yeşil bitkiyi alın. Geri dönüp büyük sandıktan “Explosive A” ve “Explosive B” olan tozları alın. Eğer elinizde çift olacak şekilde “Explosive B” tozu varsa hızlıca iki adedini birleştirerek “Acid Rounds” yapın ve envanterinizde tutun.

Explosive A” tozlarını da birleştirip “Explosive Rounds” yaparak envanterinizde tutun. Nemesis de en etkili olan “Acid Rounds” mermisidir. “High – Grade Gunpowder” ne kadar varsa normali ile birleştirip pompalı tüfek mermisi stoku yapabilirsiniz, onları da envanterinizde tutun derim.

Şimdi buradan çıkın ve sağdaki aradan merdivenleri tırmanın. Zombileri bir şekilde atlatın ya da öldürün. Sonrasında devam edip merdivenlerden tırmanmaya başlayın. Geldiğiniz yerde solda kırmızı renkli kalaslar olacak gerekli aksiyon tuşu ile onları devirip karşıya geçin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.