Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm
0

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Nis 04 GamerAdmin  
Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake : Helikopterin Vurulduğu o an.

Şimdi ilerleyip zombileri yere düşürün ve yolun sonundan sağa dönüp üzerinde “Here” yazan kepenklerin altından girin. Envanterinize ilişip hızlıca “Fancy Box”’ları “Examine” edin ve çıkan pırlantaları soldaki saat mekanizması üzerinde kullanın. Bu mekanizma bize “Green Jewel” için el bombası, “Red Jewel” için “Tactical Stock (Shotgun)” silah parçası ve “Blue Jewel” için ise “Hip Pouch” cepleri veriyor.

Büyük sandığa dönüp zincir kırıcıyı koyun, sonrasında sağdaki daktiloda bir kayıt daha yapın. Arkanızı dönüp ilerleyin ve sağdaki kilitli çantayı açıp pompalı tüfek mermisini alın. En son olarak da metro treninin olduğu yere doğru hareket edin. Tabi araya giren sahnede kaypak olan “Nicholai” ile tanışıyoruz. Ara sahneden sonra kendimizi öne atıp kahramanlık yapmaya çalışıyoruz ki Jill ile yine Nemesis karşı karşıya. Bir defa bayıltabilirseniz elemanı alacağınız kutuda 6 adet pompalı tüfek mermisi olacak sadece. Değer mi siz karar verin. Hızlıca geçip merdivenlerden çıkın ve yolun sonuna geldiğinizde kırmızı varillerin sağındaki aradan girip sarı renkli ızgaraya gerekli aksiyon tuşu ile zarar verip açın. Sonrasında oradan girip ara sahneye şahit olun. Kontrol bize geçtiğinde ise geldiğimiz yer kanalizasyon. Düz devam edin ve kapıyı kapatın.

Carlos ile iletişime geçmeye çalışıyoruz lakin telsiz frekansı kesiliyor. Şimdi burada kurbağa suratlı bir yaratık olacak. Devamında karşılaşacaksınız lakin çok dikkatli olmanız lazım. Çünkü bu yaratık sizin enerjinizi götürmeden direk midesine indiriyor. Elemanın gözüne ateş ettiğinizde ağzındaki iğrenç şey dışarı çıkıyor. Gözüne tabanca ile hedef alın ve ağzındaki iğrenç şey dışarı çıktığında ise pompalı tüfekle hedef alıp öldürmeniz işten değil. Daha hızlı ve garanti bir çözüm desem yalan olmaz.

Jill’in patlama sonrası arabaya savrulduğu an.

Soldaki ilk kapıdan girin ve sağdaki masanın üzerinde duran kırmızı bitkiyi alın, soldaki dolaplarda pompalı tüfek mermisi ve tabanca mermisini alın. Yanınıza pompalı tüfeği almayı unutmayın! İsterseniz bir kayıt yapın, kapının solundaki duvarda asılı olan “Sewers Map” haritasını alın, sonrasında buradan çıkın ve soldaki aradan düz ilerleyin. Yolun sonundaki merdivenlerden inin ve o iğrenç sesi duyun.  Düz ilerleyip mavi kapının yanındaki duvarda asılı olan “Increased Sewer Security” yazısını okuyun. Geri dönüp arkadan devam edin ve sağdaki aradan kıvrılıp merdivenlerden inin, arkadaki kısımda bir şey yok, platformdan kayıp inin. Düz ilerleyin ve soldaki aradan girdiğinizde kurbağa surat ile tanışın. Geberttikten sonra düz devam edip yolun sonundaki solda kalan merdiveni tırmanın ve kapıdan girin. Sağdaki masanın üzerinde duran “Research Assistan’s Logs” yazısını okuyun, merdivenin üzerindeki “Invoice from Gun Shop Kendo” yazısını okuyun. Sola dönüp demir masanın üzerindeki “MGL Grenade Launcher”’ı alın. Arkanızı dönüp varilin üzerindeki “Explosive B” tozunu alın. Bu tozu büyük sandığa koyun.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.