Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm
0

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Nis 04 GamerAdmin  

Eğer Resident Evil 3 Demo’yu oynadıysanız, Nemesis’in ilk geldiği yeri hatırlıyorsanız bundan sonraki adımda işte orada tekrar karşılaşacağınızı bilesiniz. O sebepten de pompalı tüfeği ve diğer birkaç şeyi almanız gerekiyor. Şimdi çıkın buradan ve düz ilerleyip “Moon’s Donuts” dükkanına doğru ilerleyin, dükkâna girip sola dönün ve kilitli dolabı açın, bombayı alıp üzerinde “Kitchen” yazan kapıdan girin. Karton kutunun yanında duran “Fancy Box”’u alın, yeşil bitkiyi alın ve kutuyu sandığa koyun. Buradan çıkın, diğer kapıdan da çıkıp soldaki araya ilişip demir telli kapının üzerinde “Bolt Cutters”’ı kullanın, kapıdan girin. Devam edip varilin üzerindeki mermiyi, yerdeki “Granade”’yi ve çantadaki pompalı mermisini almalıyız. Zombileri çekebilirseniz kırmızı varilin yakınına çekin ve tek mermi ile işlerini bitirin. Sonrasında ekipmanları toparlayın ve buradan çıkıp devam edin. Sola dönüp ilerleyin zombileri bir başka kırmızı varilin yakınına çekerek halledebilirsiniz. Tabi bu arada Nemesis peşinizde bunu da unutmayın, gireceğiniz yer “Redstone Pharmacy” yazan eczane. Burada bir adet “High-Grade Gunpowder”, tabanca mermisi ve yeşil bitki var. Hızlıca alıp turuncu kapıdan girin. Sonrasında ilerleyip yolun sonundaki kapıdan girmeden sağdaki aradan girip kapıdan geçin. Şimdi masanın üzerinde duran “Subway Employee’s Memo” yazısını okuyun, soldaki rafa ilişip üzerinde zincir kesme aletini kullanın ve açılan yerden “M3 Shotgun”’ı alın. Sonrasında arkadaki dolabın kilidini açıp diğer dolaplardaki mühimmatları alın.

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake : Çok iyi modellenmiş bir Jill Valentine.

Şimdi buradan çıkın ve sola dönüp düz ilerleyin sağdaki kapıdan girin. Şimdi biraz ilerlediğinizde yine Carlos ille bağlantıya geçeceğiz. Sonrasında ise ortadaki mekanizmaya yaklaşın. Buradaki bulmaca biraz garip ama zor değil. Yapmamız gereken ise solda harf olarak sağda ise rakamsal olarak değerleri atayıp sonrasında metro güzergahlarının açılmasını sağlamak. İlk olarak sizlere tavsiyem “Enter” yazan yere gelip bir defa basmanız. Zorluk derecesi yüksek olduğundan bende olması gereken sıralama şöyle; “Re-01, FA-02, RA-03, SA-02”. Şimdi geri dönüp metronun olduğu yere gitmemiz gerekiyor fakat yapmamız gereken son birkaç adım var. “Toy Uncle” adlı dükkânın yanındaki kapının kilidini açmak ve tam karşısındaki dükkânın kapısındaki zinciri kırıp oraya girmek. Bu arada dikkatli olun zombilerin kafasında beliren farklı bir yaratık var. İsterseniz hızlıca onları atlatabilirsiniz fakat sıkıştırdıklarında zorlayabilirler. Zaten “Moon’s Donut” çıkışında Nemesis ile karşılaşacağız. Orada da eğer Nemesis’i bayıltabilirseniz size kutudan “Moderator (Handgun)” silah parçası çıkacak. Şimdi eğer bayıltıp aldıysanız da ilerleyip önce oyuncak dükkanının kapısını maymuncukla açın ve girin. Duvarda asılı olan postere yaklaşın ve gerekli aksiyon tuşuna basıp “Your Charlie Doll” posterini okuyun sola dönüp masanın üzerindeki bir diğer “Fancy Box”’u alın. Buradan çıkın ve sağa dönüp karşıdaki dükkânın kapısının önüne gelin. Kapının zincirini envanterdeki aletle kırın ve içeri girin. Karşınıza gelen tezgâhın üzerinden “Fancy Box”’u alın ve sağa araya girip soldaki rafın üzerinde duran “High-Grade Gunpowder”’ı alın. Buradan çıkın ve sağa dönüp aradaki kapıdan girin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.