20.5 C
İstanbul
24 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Şimdi odadan çıkmadan masanın üzerinde duran “G18 Handgun (Burst Model)”’ı alın, tabanca mermisini alın ve odadan çıkın. Ara sahneden sonra ise sağda yerde duran kutuyu kırıp tabanca mermisini alın ve çiftli kapıdan girin. Bir kutu daha gelecek karşımıza onu da kırıp tabanca mermisini alın, düz devam edip duvarın dibindeki “Spencer Memorial Pamphlet” yazısını okuyun.

Sola dönüp düz ilerleyin ve devam edip yolun sonundaki kapıdan girin, sağa dönüp devam edin ve üzerinde yeşil ışık yanan tekli kapıdan girin. Düz devam edin ve çiftli kapıdan girip doktorun yanındaki masadan “Explosive B” tozunu alın, buradan çıkın ve sağa dönüp devam edin. Büyük çiftli kapıdan girin ve karşınıza gelen yaratığı halledin.

İlerleyip soldaki arada bulunan çiftli kapıdan girin ve sağa dönüp merdivenlerden çıkın, düz devam edip gelen yaratığı öldürün ve soldaki çiftli kapıdan girip ilerleyin. Diğer kapıdan çıkın ve sola dönüp yolun sonundaki çiftli kapıdan girin, ilerleyin ve soldaki arada bulunan kilitli dolabı açın.

Zombileri halledip pompalı tüfek mermisini alın, buradan geri dönüp çıkın ve yolun sonunda üzerinde “Nurse’s Station” yazan tabelayı gördüğünüzde sola dönüp düz ilerleyin ve tekli kapıdan girmeden sağa dönüp yolun sonundaki sarı renkli kapıdan girin. Rafları geçip en sağdaki dolabın kilidini açın ve “MAG Ammo”’yu alın.

Sonrasında sarı kapıdan geri dönmeden önce sağdaki kapıya girin ve sağdaki sehpanın üzerindeki “Explosive A” tozunu alın ve sarı kapıdan çıkıp üzerinde yeşil ışık yanan tekli kapının önüne gelin. Geldiğinizde aradan sürünerek karşıya geçin, kırık camdan atlayın ve ölü adamın yanındaki çantadan “.44 AE Lighting Hawk” tabancasını alın.

En büyük dert ortağımız.
En büyük dert ortağımız.

Etraftan dolaşın ve rafların üzerinden karşıya atlayın, sağdaki aradan girip düz devam edin ve soldaki sarı kapıdan geçin, düz ilerleyip sağdaki kapıdan girin. Kırık camların olduğu yerdeki dolabın kilidini açın, dolapta bulunan “Explosive Rounds”’u alın. Arkanızı dönüp ilerleyin ve sağdaki çiftli kapıdan girin. Yolun sonundaki tekli kapıdan girin ve düz ilerleyip soldaki üzerinde yeşil ışık yanan kapıdan girin. Yaratığı öldürün, devam edip karşınıza gelen turuncu renkli kapının kilidini açıp girin.

Düz ilerleyip siyah kapıdan girin, sağa dönüp ilk solda yerde duran kutuyu kırın ve tabanca mermisini alın. Üzerinde kırmızı ışık yanan siyah kapıdan girin, diğer siyah kapıdan çıkın. Merdivenden indiğinizde hemen sağdaki araya girin ve kutunun üzerindeki “Explosive B” tozunu alın, sola dönüp düz devam edin ve asansör mekanizmasını kullanarak inin.

Sağa dönün ve düz ilerleyip kamyonetin önüne kadar gelin, soldaki forkliftin koltuğunda duran yeşil bitkiyi alın, arkanızı dönüp sağdaki mekanizmayı kullanın ve asansörü indirin. Asansör geldikten sonra binip mekanizmayı kullanarak çıkın. Büyük çiftli kapıdan girin, masanın üzerindeki “Elevator Notice”’i okuyun. Sonrasında solda duran “Hip Pouch”’u alın. Burada alabildiğiniz kadar pompalı tüfek mermisi alın. Hatta Magnum tabancasını bırakın sandığa. Oyunun sonunda çok işimize yarayacak çünkü.

Soldaki çiftli kapıdan çıkın, düz ilerleyip sağdaki alanda Nicholai duruyor, şimdi inin platformdan ve düz ilerleyip ufak asansöre binin, mekanizmayı çalıştırmayı deneyin. 3 adet sigorta patlamış oldu, şimdi onları bulmamız lazım. Düz ilerleyip havadan düşen zombiyi haklayın, sağdaki mekanizma ile asansörü çağırın.

Asansörü kullanarak çıkın ve sağdaki kutuları kırıp yeşil bitkileri alın, soldaki mekanizma üzerinden ise 3 numaralı “Fuse”’u alın.  Sola dönüp sarı renkli merdivenlerden inin ve sağdaki araya girip tabanca mermisini alın. Geri dönüp sağdan ilerleyin, büyük konteynırın düştüğünü göreceksiniz, hızlıca pompalı tüfeğe sarılın ve gelen iki adet köpeğe benzeyen yaratığı öldürün.

Düz devam edin ve diğer konteynırın düşmesine şahit olun. İlerleyip soldaki aradan gelen zombiyi öldürün. Düz devam edin ve soldaki aralıktan karşıya geçin, yerdeki kırmızı bitkiyi alın. Sağa dönüp ilerleyin ve merdivenlerin başındaki mekanizmayı kullanarak asansörü çağırın, asansör geldikten sonra karşıya geçin ve sağdaki çantadan “Shell Holder (Shotgun)”’ı alın. Pompalı tüfek ile birleştirin. Sonrasında merdivenleri kullanarak çıkın ve kapıdan girip size doğru gelen üç adet zombiyi öldürün.

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo B

GamerAdmin

Mafia 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil 3 : Nemesis – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku