20.3 C
İstanbul
26 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Düz devam edin ve yolun sonundaki kapıdan girin, iki zombiyi öldürün ve arkanızdaki tekli kapıdan girdiğinizde hemen ateşe başlayın. Solda da bir tane olacak onu da öldürün. Solda en sondaki yatağın masasında “Audio Cassette Tape” olacak, alıp envanterinizdeki “Tape Player” ile “Combine” edin.

Buradan çıkmadan ikinci yataktaki masada yemeklerin olduğu alanda otomatik silah mermisi var, onu da alın. Buradan çıkın ve düz ilerleyip sağdaki üzeri sarı renkte olan kapının kilidini açın ve girin. Sola dönüp ilerleyin ve sağdaki kırık pencereden atlayın. Düz ilerleyip soldaki aradan girin. Sola dönüp sarı renkli olan kapıdan girin, düz ilerleyin ve sağdaki çiftli kapıdan girin.

Şimdi burada cama vuran zombiler camı kıracak ve sizde hızlıca öldürmelisiniz. Sonrasında kutuyu kırıp yeşil bitkiyi alın. Sonra geri dönüp üzerinde kırmızı ışıkla yazılı “Operating” olan kapıyı kart ile açarak girin. Soldaki röntgen makinesinin yanındaki masada tabanca mermisini alın, sağdan devam edip diğer masada duran el bombası ve “Flash Grenade”’i alın ve buradan çıkıp düz ilerleyin.

Kahpelik bu adamın kanında var.
Kahpelik bu adamın kanında var.

Çiftli kapıdan girin ve ilerleyip soldaki kapının solundaki mekanizma üzerinde envanterinizdeki “Tape Player (Tape Inserted)” cihazını kullanın. Konuşmalardan sonra kapı açılacak, girin ve sola dönüp masanın üzerindeki otomatik silah mermisi ve tabanca mermisini alın. Geriye dönüp ilerleyin ve doktorun yanına bir uğrayın.

Nicholai adamı vurmuş. Neyse, masanın üzerindeki “Banquet Invitation” yazısını okuyun, soldan devam edip masanın üzerindeki yeşil bitkiyi alın, bilgisayarın karşısındaki masanın üzerinden de otomatik silah mermisini alın ve bilgisayarı inceleyin. “Email from Nathaniel Bard” yazısını okuyun, sonrasında ara sahneyi izleyin.

Ara sahneden sonra ise sağdaki kapıdan girin, soldaki dolaptan “Vaccine Sample”’ı alın. Geri dönüp Jill’in yanına gitmeliyiz. Bu sırada Tyrell ile bağlantımız oluyor ve konuşmalar geçiyor. Sonrasında kontrol yine bizde ama dikkatli olun “Beta Hunter” saldırısı başlayacak!

Beta Hunter'lar Çok Tehlikeli
Beta Hunter’lar Çok Tehlikeli

İlk yaratığı öldürdükten sonra düz devam edin ve karşıdaki kapıdan girin, soldan devam edip üzerinde yeşil ışık yanan tekli kapıdan girin, yolu takip edip çiftli kapıları geçin ve soldaki çiftli kapıdan girin. Jill üzerinde “Vaccine Sample”’ı deneyin. Ara sahneden sonra ise zombilerden Jill ve Tyrell’i koruma görevini üstleniyoruz, kontrol yine bizde.

Burada yapmanız gereken ilk olarak tüm ekipmanları çevreden toparlayın, sonrasında “Detonator”’ü de alın. Amaç Sol taraftaki bariyerler ile örtülmüş odayı zombiler kırıp girmeden siz onları öldürerek korumanız gerekiyor. Bu sırada bir ya da iki “Beta Hunter” gelecek ama korkmayın Nemesis falan gelmeyecek.

Hatta bir ara elektrikler gidecek, o sıra işte gelecek “Beta Hunter”.  Zaman geçtikten sonra ise ara sahne girecek ve hızlıca “Detonator”’ı aldığımız yere gidip sütunu havaya uçurmamız gerekecek. Zamanlayıcı 30 saniye kadar sürüyor, yani bir 30 saniye kadar daha savunma yapmalısınız. Sonrasında havaya uçacak sütun ve kapı girişi kapanacak. Tyrell ile tekrar bağlantıya geçeceğiz. Son olarak tekrar ara sahne girecek ve bu sefer kontrol Jill ile yine bizde olacak.

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Dead Island – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku