20.1 C
İstanbul
26 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Düz ilerleyip merdivenlerden çıkın ve soldaki çiftli kapıdan girip devam edin, diğer çiftli kapıdan çıkıp sola dönün. Düz devam ettiğinizde duvarda asılı olan “Hospital Map”’i alın, sağa dönüp üzerinde yeşil ışık yanan büyük çiftli kapıdan girin, devam edip ilerleyin ve soldaki dolabın karşısındaki masanın üzerinde duran “Nurse’s Journal: Sept. 29” yazısını okuyun.

Devam edip kapının sağ tarafındaki masanın üzerinde duran otomatik silah mermisini alın. Kapıya yaklaşın ve duvardaki “Memos from Administration” yazısını okuyun, kapının üzerinde ise “Locker Room Key”’i kullanın. Sağ taraftaki dolapları açın ve ekipmanları alın, soldaki yerdeki iki dolap olacak birinde “Hospital ID Card” olacak diğerinde ise zombi! Şimdi kartı alıp geri dönün, elinize otomatik silahınızı alın. Büyük çiftli kapıdan girip sonrakine yaklaştığınızda ise bir şeylerin üzerinize geldiğini göreceksiniz. Karşınızda “Beta Hunter”!

Ölmeyen Nemesis yapmışlar...
Ölmeyen Nemesis yapmışlar…

Bu yaratığın zaafı ise kafasının üzerindeki kabuk kırıldıktan sonra açıkta kalan yere ateş ettiğiniz an ölmesi. Tabi biraz hızlıdır kendisi dikkat edin! Pompalı tüfek ile saldırmak daha akıllıca ve hızlı bir çözüm olacaktır. İlk yaratığı öldürdükten sonra çıkın ve sağdaki üzerinde yeşil ışık yanan tekli kapıdan girin, düz ilerleyip soldaki raftan otomatik tüfek mermisini alın, masanın üzerindeki yeşil bitkiyi alın ve sağdan devam edip soldaki rafta duran “Nurse’s Journal: Sept. 27” yazısını okuyun.

Merdivenin üzerindeki tabanca mermisini alın, isterseniz büyük sandığa ulaşıp yanınıza daha fazla pompalı tüfek mermisi ve enerji alabilirsiniz. Kayıt da yapabilirsiniz, size kalmış. Buradan çıkın ve önce sağdan devam edip sonrasında soldaki aradan ilerleyin ve üzerinde yeşil ışık yanan tekli kapıdan girin. Masanın diğer tarafına geçip yolun sonundaki kapının yanında duran kart mekanizması üzerinde “Hospital ID Card”’ı kullanın, kapıyı açın ve girin.

İlgili Yazılar

Main Scenario: Letter From Silent Heaven

GamerAdmin

Mafia 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil Code: Veronica X HD Remaster – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku