18.9 C
İstanbul
23 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

Carlos tekrar bizi arıyor, sonrasında devam edin ve “Jim’s Crabs” yazan yerin önüne kadar ilerleyin. Sola dönüp merdivenleri önce çıkacağız sonrasında ise “Toy Uncle”’ın kafası geldiğinde hızlıca geri dönüp geldiğimiz yere doğru geri gitmemiz lazım ki ölmeyelim. Merdivenlerden çıkın ve sağdaki aradan devam edin, oyuncak figürün kafası düştüğünde geri dönüp sağa geçin ve sağdan inerek en sağdaki araya kıvrılın.

Kafa tatlı dükkânına vurup durmadan sakın yaklaşmayın. Sonrasında zaten yeniden gelecek Nemesis, bayıltabiliyorsanız bayıltın, kutudan “Flame Rounds” çıkıyor. Tabi yolu takip edip merdivenlerden hızlıca çıkın ve sağa dönüp düz devam edin. Demir parmaklıklı kapıdan geçin, düz devam ettiğinizde karşınızda Carlos’u göreceksiniz, takip edin. Ara sahneden sonra tekrar Carlos ile bu sefer metroya gidiyoruz. Tyrell diye bir elemanla da tanışıyoruz. Şimdi ara sahneyi izleyin.

Ara sahneden sonra “R.P.D. Police Department” binasının yanındaki mezarlığa geliyoruz. Yolu takip edin ve “Marvin Branagh” ile “Brad Vickers”’ın kapışmasına şahit olun. Brad zaten bildiğiniz üzere bir zombi olmuştu ama bu ikinci oyunda “Marvin”’in ısırdığı kişi diye anılmıyordu.

Neyse, öncelikle işimize odaklanacaksak, yapmamız gereken “Brad Vickers”’ı öldürüp üzerindeki kartı alarak yolumuza devam etmek. Şimdi eleman biraz geç ölecek ama ölecek, sıkmaya özellikle kafasına nişan alarak ateş etmeye devam edin. Sonrasında geri dönüp ilerleyin ve sağdaki merdivenlerden inin.

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm - Toy Uncle oyuncak figürünün kafası.
Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm – Toy Uncle oyuncak figürünün kafası.

Sağdaki kapıdan girin ve masanın üzerindeki “Email Outbox” yazısını okuyun ve duvardaki postere yaklaşıp inceleyin. Arkanızı dönüp dolaptaki mavi üniformayı inceleyin. Buradan çıkın ve sağdaki merdivenlerden tırmanıp kutuyu kırın. “Assault Rifle Ammo” ve yerdeki kırmızı bitkiyi alın. Geri dönüp karakola girin.

Etrafa bakının ve yeşil bitkiyi alın, sandığa ulaşın, önce yeşil ile kırmızı bitkiyi birleştirin. Sonrasında bıçağı sandığa bırakın. Zaten bizi Tyrell yanına çağıracak, bir bakın ne istiyor. Konuşma bittikten sonra kırmızı ışık yanan mekanizma yeşile dönüyor ve kepenkler açılıyor. İçeri girin ve sağdaki kırmızı ışık yanan kutuya yaklaşın, solundaki “ID Card Security Protocols” yazısını okuyun, kutu üzerinde ise Brad Vickers’dan aldığımız “ID Card”’ı kullanın.

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm - Dönüşmüş haliyle Brad Vickers.
Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm – Dönüşmüş haliyle Brad Vickers.

Çıkan otomatik silah mermisini alın, yola devam edin ve kapıdan girmeye çalışın. Önceki oyundan bazı şeyleri çağrıştırıyor değil mi? Neyse, şimdi ilerleyin ve gelen zombileri öldürüp yolun sonundaki çiftli büyük kırmızı kapıdan girin. Düz devam edip kapıdan girin ve masanın üzerindeki otomatik silah mermisini alın, sola dönün ve duvarda yazan “CAP” yazısını unutmayın.

Şimdi sağa dönüp karşınıza gelen kapının kilidini kaldırın ve girin. Karşınıza 5-6 zombi çıkacak dikkatlice yere indirin ve soldaki arada bulunan kutuyu kırıp tabanca mermisini alabilirsiniz. Sonra geri dönüp otomat makinelerinin solundan girin ve sağda üzerinde “West Office” yazan kapıdan girin, kutunun üzerinde kartı kullanın, kutudan çıkan “Scope (Assault Rifle)”’ı alıp envanterinizden otomatik silah üzerinde kullanın.

İlgili Yazılar

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku