relicta ucretsiz oldu l7WsVK7W
relicta ucretsiz oldu l7WsVK7W

Relicta Ücretsiz Oldu

4 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanan Relicta, Epic Games ve Steam üzerinde ücretli olarak sunuluyor. Fakat bugün akşam sunulan fırsatla birlikte mağazada ücretli satılmasına karşın Epic Games mağazasında bir hafta süreyle ücretsiz olacak. Ravenscourt tarafından yayınlanan yapım aksiyon, bağımsız yapımcı ve macera kategorilerinde boy gösteriyor. Öte yandan oyunun özeti ise şöyle aktarılıyor:

Relicta, Chandra Üssü’nün sırlarını açığa çıkarmak için manyetizma ile yer çekimini yaratıcıbir şekilde bir araya getirmen gereken birinci şahıs, fizik temelli bir bulmaca oyunudur.

Birden fazla yerel fiyatlandırması bulunan oyun Steam üzerinde 88.99 TL’den satılıyor. Ancak Epic üzerinde göz attığımızda ise 31 TL fiyatı olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda 20 Ocak 19.00 – 27 Ocak 18.59 tarihleri arasında ise tamamıyla ücretsiz olacağını ifade edelim. Aynı zamanda aşağıda sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Core i3 / Athlon 64 X2 6400
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Oyunun mağaza sayfasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.