razer tatil sezonu indirimleri basliyor 9eYItODU
razer tatil sezonu indirimleri basliyor 9eYItODU

Razer Tatil Sezonu İndirimleri Başlıyor

Razer, tatil sezonunu kutlarken, hayranlara kurulumlarını daha ucuza yükseltme ve Razer avantajından yararlanma şansı veriyor. Bu tatil sezonu, oyundaki her şeyi Razer’ın muhteşem teklifleriyle kutlamak için mükemmel bir zaman. İster yeni bir fare altlığı, isterse tam bir oyun istasyonu yükseltmesi olsun, oyuncular Razer’ın tatil fırsatlarında yılın en iyi tekliflerinden bazılarını yakalayabilirler. Sistemlerden klavyelere, farelerden kulaklıklara ve kontrolörlere kadar her oyuncu için mükemmel bir fırsat var.

25 Kasım’dan başlayarak Kara Cuma’ya boyunca ve yılbaşına kadar, birçok ürünü kapmak için bolca zaman var. Bu nedenle, ister sevdiğini biri için mükemmel bir hediye bulmak, isterse sadece kendini şımartmak isteyen bir oyuncu olsun Razer bu tatil sezonunda kimseyi çaresiz bırakmıyor.

Teklifler aşağıdaki tarihler arasında geçerli olacaktır:

  • Hepsiburada Efsane Cuma- 27 Kasım
  • Teknosa Kasım Coşkusu – 27 Kasım
  • Trendyol Efsane Günler – 27 Kasım
  • Vatan Beklenen Kasım – 27 Kasım 
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.