Rainbow Six Siege Operation Commanding Force Detayları Açıklandı
0

Rainbow Six Siege Operation Commanding Force Detayları Açıklandı

Şub 28 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Ubisoft, Rainbow Six Siege’in yeni sezonu Operation Commanding Force için beklenen detayları paylaştı. 8. yılın ilk sezonuyla birlikte Brezilya’dan katılan yeni operatör var: Brava. Yeni sezonun ilk operatörü olan Brava, tüm teçhizatlarıyla hazır bir şekilde Viperstrike ekibine katılıyor.

Brava, savunan cihazlarını ele geçirebilen elektromanyetik bir Kludge Dronu kullanıyor. Belirli bir mesafe içerisinde savunan cihazlarını kendi safına geçirerek kısa bir süreliğine kullanabilir ve diğer cihazları etkisizleştirebilir. Bu sayede Brava, takımı saldırıya geçmeden hemen önce onlar için uygun bir zemin hazırlar.

Commanding Force sezonunun başında, konsollarda klavye ve fare kullanan oyuncular giriş gecikmesi yaşayacak şekilde ceza alacak. Bu cezanın amacı, konsolda fare ve klavye kullanan oyuncuları haksız avantaj sağlamaktan caydırmak.

Ceza etkin olduğunda, konsolda fare ve klavye kullanan oyuncuların oyunları kademeli olarak giriş gecikmesi yaşamaya başlayacak. Bu sayede nişan alma ve ateş etme zamanla daha da zorlaşacak.

Yeni sezonun başlangıcıyla beraber rahatsız edici sesli sohbet kullanan oyuncular için yeni itibar cezası geliyor. Ceza etkin olduğunda rahatsız edici sesli sohbet kullanan oyuncular otomatik olarak sessize alınacak.

Şarjör değiştirme sistemi, animasyonu yarıda kesen oyuncunun şarjörsüz kalacağı şekilde düzenlendi. Yeni şarjör değiştirme animasyonu sırasında artık silahın içerisinde yalnızca tek bir mermi yer alacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın