pubg new state 092 guncellemesi yayinlandi VBxArxqM
pubg new state 092 guncellemesi yayinlandi VBxArxqM

PUBG: New State 0.9.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG: New State bakımı nihayet tamamlandı. Bu da Aralık ayı için planlanan güncellemenin artık yayında olduğu anlamına geliyor. Yayınlanan güncelleme, yeni bir silah, özelleştirme seçenekleri ve birkaç yeni araç dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni şey getiriyor. Bu bakımdan güncellemenin, PUBG: New State lansmanından bu yana yayınlanan en büyük güncelleme olduğunu belirtmekte fayda var.

Oyuna yapılan en ilginç eklemelerden biri, çok daha fazla hasara karşı durabilen 6 kişilik geniş bir araç olan Electron olarak nitelendirilebilir. Diğer güzel eklemeler arasında, alanı kesinlikle büyük ölçüde etkileyecek olan düşük geri tepmeli bir L85A3 Saldırı Tüfeği yer alıyor. Güncellemenin yayınlanması biraz zaman aldı zira oyundaki bakım birkaç kez ertelendi. Bu durumun telafisi olarak geliştiriciler, bakım tamamlanana kadar Chicken Medals’ı ortaya koymuştu. Kullanıcılar, bugün ek olarak 3 Chicken Medals alarak bu mağduriyetin karşılığını alacaklar.


Güncelleme, Google Play Store ve App Store üzerinden manuel olarak indirilebilir. Ayrıca oyun açılırken, oyunun kendisi de kullanıcılardan güncellemeyi indirmelerini istiyor. Yeni içeriğe ek olarak, yalnızca aracın içindeki kişiler tarafından duyulabilen “Araba Sesi” de dahil olmak üzere bir dizi daha küçük “Quality-of-Life” güncellemesi de bulunuyor.

Oyun için yayınlanan yeni araçlardan biri olan Electron, oyuncuların güçlü, geniş ve dayanıklı bir araç ihtiyacını karşılarken, Mesta adı verilen diğer yeni araç, oyuncuların hız ihtiyacına cevap veriyor. Mesta, oyuncuların haritayı hızla geçmesine ve rakiplerinden gelen saldırılardan hızlı bir şekilde kaçmasına olanak tanıyan 2 kişilik bir spor otomobil olarak nitelendiriliyor.

Son olarak PUBG: New State için yayınlanan güncellemenin tüm yeniliklerini buradan okuyabileceğinizi belirtelim.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.