ps5 dualsense icin guncelleme uygulamasi geliyor vOEpRSVa
ps5 dualsense icin guncelleme uygulamasi geliyor vOEpRSVa

PS5 DualSense İçin Güncelleme Uygulaması Geliyor

PlayStation 5 (PS5) DualSense oyun kumandası için ürün yazılımı güncelleme uygulaması yakında PC ve Mac platformlarına gelebilir.

Reddit kullanıcısı Kgarvey, PlayStation resmi web sitesinde bu ürün yazılımı güncelleyici için önbelleğe alınmış bir Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi keşfetti. Öte yandan bu uygulama hakkında geleceği gerçeği dışında maalesef pek bir şey ortaya koymuyor.

Bir PS5 DualSense denetleyici ürün yazılımı yükseltme uygulamasının piyasaya sürülmesi sayesinde PC oyunları için daha iyi DualSense desteği sağlanabilir. Halihazırda birden fazla oyun dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler gibi benzersiz DualSense özelliklerini destekliyor. Bunların sadece kablolu durumda çalıştığını da belirtelim. Belki de uygulama ile özellikler Bluetooth aracılığıyla da kullanılabilir hale gelebilir.

PS5 DualSense oyun kumandası konsolla birlikte Kasım 2020’de piyasaya sürüldü. O zamandan bu yana kontrol cihazının orijinal sürümüne kıyasla kırılmalarını zorlaştırması gereken tetikleyiciler için daha güçlü yaylara sahip yeni bir kontrol cihazı sürümü de piyasaya sürüldü.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.