ps plus ocak 2022 oyunlari duyuruldu 3sn1enhi
ps plus ocak 2022 oyunlari duyuruldu 3sn1enhi

PS Plus Ocak 2022 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunları resmi olarak açıklandı. Yani çıkan sızıntı da bir kez daha onaylandı. Sunulacak oyunlar arasında PS5 ve PS4 için Dirt 5 ile Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers bulunuyor.

Persona 5 Strikers, Japonya’da destansı bir yolculuğa çıkarken Phantom Thieves’in yer aldığı yepyeni bir hikayede Persona’nın şık dünyasına atlamanıza olanak tanıyor. Yakın arkadaşlarla yaz tatili, çarpık bir gerçek ortaya çıkınca bozuluyor. Şehirleri ele geçiren yolsuzluğa karşı savaşmanız isteniyor. Gerçeği ortaya çıkarırken ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarırken, aksiyonu yüksek savaşı sırasında ekibinizi dinamik olarak kontrol edeceksiniz.

Dirt 5’te ise büyüleyici bir off-road yarış deneyiminde çarpıcı küresel rotaları fethedecek ve ikonik bir araba listesini kullanacaksınız. Oyun, yıldızlarla dolu Kariyer, dört oyunculu bölünmüş ekran, çevrimiçi çok oyunculu, Playgrounds yaratıcı modu ve daha fazlasıyla şimdiye kadarki en cesur off-road yarış deneyimini yaşatacak. Dirt 5, New York’un donmuş Doğu Nehri’nden Norveç’in Kuzey Işıklarının parıltısına kadar 10 küresel lokasyonda 70’den fazla rotada yarışma olanağı sunuyor.

Son olarak Deep Rock Galactic ise yüzde 100 yok edilebilir ortamlar, prosedürle oluşturulmuş mağaralar ve sonsuz uzaylı canavar sürülerini içeren 1-4 oyunculu ortak bir FPS oyunu. Oyunda ölümcül düşman orduları ve değerli kaynaklarla dolu devasa bir mağara sisteminde kazmak, keşfetmek ve savaşmak için bir ekip olarak birlikte çalışacaksınız. Galaksideki en düşmanca mağara sistemlerinde hayatta kalmak istiyorsanız takım arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekecek.

4 Ocak itibarıyla sunulacak PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını kütüphanenize eklemek için 1 Şubat tarihine kadar süreniz olacak.

  • Persona 5 Strikers
  • Deep Rock Galactic
  • Dirt 5

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.