prey ucretsiz oldu CrRt4VsY
prey ucretsiz oldu CrRt4VsY

Prey Ücretsiz Oldu

Epic Games Store hediye maratonunun dokuzuncu gününde 200 TL değerindeki Arkane Studios imzası taşıyan Prey oyununu oyunculara ücretsiz olarak veriyor. Oyunun Pathfinder: Kingmaker’ın yerini aldığını da belirtelim.

Bilim-kurgu gerilim türündeki Prey’de 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsunuz. Oyunda insanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisi durumundasınız ancak işler tahmin edeceğiniz gibi hiç de iyi gitmiyor. Uzay istasyonu saldırgan uzaylılar tarafından işgal ediliyor ve sizin peşinize düşüyorlar. Talos I’in ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını açığa çıkarırken istasyonda bulduğunuz aletleri, aklınızı, silahları ve akıllara durgunluk veren yetenekleri kullanarak hayatta kalmak zorundasınız. Talos I’in ve istasyondaki herkesin kaderi sizin ellerinizde.

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Sizin olması için Prey’i 26 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Bakalım onuncu günde hangi oyun verilecek?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.