PlayStation Plus Extra ve Premium Şubat 2023 Oyunları Açıklandı
0

PlayStation Plus Extra ve Premium Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

Şub 17 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Sony tarafından PS Plus Extra ve Premium Şubat 2023 ücretsiz oyunları duyuruldu. Verilecek oyunlar arasında Horizon Forbidden West, The Quarry, Resident Evil 7 Biohazard, Outriders ve Scarlet Nexus öne çıkıyor.

Özellikle Horizon Forbidden West’in PS Plus Extra ve Premium oyun kataloğuna gelmesi birçok oyuncuyu memnun edecektir diye tahmin ediyoruz. Oyunda gizemli yeni tehditleri gizleyen görkemli ama tehlikeli bir sınır olan Yasak Batı’ya göğüs gererken Aloy’a katılacaksınız. Horizon’un uzak gelecekteki kıyamet sonrası dünyasına dönerken uzak diyarları keşfedecek, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makinelerle savaşacak ve şaşırtıcı yeni kabilelerle karşılaşacaksınız.

The Quarry ise kararlarınızın gecenin nasıl gelişeceğini şekillendirdiği heyecan verici bir gençlik korku hikayesi. Yaz kampının son gününde güneş batarken, Hackett’s Quarry’nin danışmanları bir parti verir. İşler hızla kötüye gider. Kana bulanmış yerel halk ve çok daha uğursuz bir şey tarafından avlanan gençlerin partisi, öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşür. Her kararın hikayenizi şekillendirdiği heyecan verici bir sinematik hikayede dokuz danışmanın her biri olarak oynayacaksınız.

Resident Evil 7 Biohazard’de Güney Amerika’da terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarlarında tehdit ve yalnızlık kaynıyor. “7”, hayatta kalma korkusu için yeni bir başlangıcı ve korkutucu ve sürükleyici “Isolated View” oyuncu perspektifinde tam bir model değişikliğini işaret ediyor. Son teknoloji RE Engine ile güçlendirilen korku, fotogerçekçiliğin yeni doruklarına ulaşıyor, o kadar ezici ki, geri dönemeyeceksiniz. Korkunç derecede yeni bir korku dünyasına girecek ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Outriders, Bulletstorm’un geliştiricisi People Can Fly’tan kooperatif odaklı, bilimkurgu nişancı deneyimi. İnsanlık Enoch’un siperlerinde kan kaybederken, kendi Outrider’ınızı yaratacak ve düşman gezegende bir yolculuğa çıkacaksınız. Farklı bir dünyaya yayılan zengin hikaye anlatımıyla, gizemli bir sinyalin peşinde First City’nin varoşlarını ve gecekondu mahallelerini geride bırakacak ve ormanları, dağları ve çölü aşacaksınız.

Scarlet Nexus, ikonik Tales of Vesperia’nın arkasındaki zihinler tarafından hazırlanmış karmaşık bir bağlar, cesaret ve kahramanlık hikayesi. Çok uzak bir gelecekte, Diğerleri olarak bilinen dengesiz mutantlar gökten iner. Geleneksel saldırı yöntemlerine karşı son derece dirençli olmaları, insanlığın tek savunmasının, karşı koymak için psikokinetik yetenekleri kullanan, psionik olarak bilinen akut ekstra duyusal yeteneklere sahip olanlar olduğu anlamına gelir. İkili bir hikayeye sahip, maceranıza prestijli bir siyasi aileden enerjik bir üye olan Yuito Sumeragi veya gücü ve becerisi OSF arasında büyük bir ün kazanmış gizemli izci Kasane Randall ile başlayacaksınız. Farklı deneyimleri birbiriyle iç içe geçtikçe ancak o zaman tüm hikayeyi ortaya çıkaracaksınız.

Yeni PlayStation Plus oyunları 21 Şubat tarihinde oyunculara sunulacak.

 • Horizon Forbidden West (PS4, PS5)
 • The Quarry (PS4, PS5)
 • Resident Evil 7 biohazard (PS4)
 • Outriders (PS4, PS5)
 • Scarlet Nexus (PS4, PS5)
 • Borderlands 3 (PS4, PS5)
 • Tekken 7 (PS4)
 • Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
 • Earth Defense Force 5 (PS4)
 • Oninaki (PS4)
 • Lost Sphear (PS4)
 • I am Setsuna (PS4)
 • The Forgotten City (PS4, PS5)

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın