Pixelmator Pro 3.3 Çıktı
0

Pixelmator Pro 3.3 Çıktı

Paylaş

Pixelmator Pro, fotoğraflardaki renk bantlarını kaldırmak için yeni Deband özelliği ekleyen bir güncellemenin ardından, bu hafta Pixelmator Pro 3.3 ile yeni bir Renk Kaldır ayarıyla güncellendi.

Renk Kaldır özelliği, Pixelmator Pro’nun güçlü bir eklentisi olarak karşımıza çıkarken kullanıcıların yalnızca birkaç tıklamayla resimlerdeki ve videolardaki düz renklerden ve hatta tüm renk aralıklarından kurtulmasına yardımcı oluyor.

Tek yapmanız gereken Rengi Kaldır seçeneğini seçmek, bir renk almak için damlalık aracını kullanmak. Hepsi bu kadar, seçtiğiniz renk görüntüden otomatik olarak kaybolacak. Pixelmator ekibi sonucun neredeyse kusursuz olacağını ifade ediyor.

Pixelmator Pro’da bulunan diğer güçlü araçlar gibi Renk Kaldır da gelişmiş algoritmalara dayalı. Kullanıcıların seçilen rengin tam olarak ne kadarının kaldırılacağını ayarlamasına olanak tanıyan üç basit kontrol de sunuluyor. Bunlar; Renk Aralığı, Parlaklık Aralığı ve Yoğunluk olarak sıralanıyor.

Ek olarak, Pixelmator Photo ile kullanıma sunulan Dokuya Duyarlı Renk Ayarlamaları özelliği şimdi Pixelmator Pro’ya geliyor. Netlik ve Doku ayarıyla, kullanıcılar fotoğraflarını ince ayarlarla geliştirebilecek. Netliği ve dokuyu, ayrıca gölgeleri ve vurguları ayarlamak için seçenekler de mevcut.

Pixelmator Pro 3.3 ayrıca yeni kontur stilleri ve Sidecar Dosyaları desteği ekliyor. Böylece görüntüleri orijinal formatlarında açıp düzenleyebilir ve ardından tüm tahribatsız düzenlemeleri ve katmanları koruyarak aynı formatta kaydedebilirsiniz.

Pixelmator Pro’yu Mac App Store’dan satın alabilirsiniz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın