pc icin xbox game pass pc game pass oldu i7DFEKaD
pc icin xbox game pass pc game pass oldu i7DFEKaD

PC İçin Xbox Game Pass, PC Game Pass Oldu

PC İçin Xbox Game Pass, PC Game Pass Oldu
PC İçin Xbox Game Pass, PC Game Pass Oldu

PC İçin Xbox Game Pass, PC Oyun Servisi Oldu

PC Game Pass Oldu
PC Game Pass Oldu

Microsoft, oyun abonelik servislerinden birinin markasını değiştirdi. PC için Xbox Oyun Servisi bundan böyle sadece PC Game Pass olarak anılacak.

Microsoft Xbox Game Pass, farklı bir oyun kitaplığına sahip ayrı bir plan olduğundan, bu hareket bazı karışıklıkların önlenmesine yardımcı olacak diyebiliriz. Ayrıca, PC planındaki oyunların konsollarda oynanması gerekmediği de daha açık olacak. Xbox Oyun Servisi, çıkış gününde Xbox Game Studios oyunlarıyla birlikte 100’den fazla konsol oyunu içeriyor. Servis, birinci taraf oyunlar ve EA Play’e erişim dahil olmak üzere kendi oyun seçeneklerine sahip. Bu arada Oyun Servisi Ultimate, her iki seçeneğin de en iyisini sunuyor. Ultimate; PC ve konsol oyunları, Xbox Live Gold (konsol oyuncularının oynaması ücretsiz olmayan çok oyunculu oyunlar için ihtiyaç duyduğu), EA Play erişimi ve bulut oyunlarını içeriyor. Bu arada PC Oyun Servisi logosu yine de bir Xbox simgesi içeriyor. Bu, Xbox ve Microsoft arasındaki bağlantıyı netleştirse de bazı kişilerin buna hala Xbox PC Oyun Servisi” diyebileceği açık. Bu arada Microsoft, çıkış gününde PC Oyun Servisine birkaç oyunun daha geleceğini açıkladı. Bu oyunlar; Sniper Elite 5, Pigeon Simulator, Trek to Yomi ve duyurulmamış bir Hugecalf Studios oyunu.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.